Özgürlüğü Getiren Aşk Hikayesi: A United Kingdom

0 963

David Oyelowo ve Rosamund Pike’i bir araya getiren, yönetmen koltuğunda Amma Asante’nin oturduğu A United Kingdom filminden ilk fragman servis edidi.  Gelecek yıl vizyona girecek olan film aşkın insana neler yaptırabileceğini izleyicilere göstermeyi hedefliyor.

2017 yılında sinema salonlarına uğrayacak olan A United Kingdom; Özgürlük Yürüyüşü (Selma), Jack Reacher, Başkanların Hizmetkarı (The Butler) gibi filmlerde karşımıza çıkan David Oyelowo ve Gone Girl filmiyle Oscar adaylığı kazanan Rosamund Pike‘ı bir araya getiriyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise şimdiye kadar A Way of Life ve Güzelliğin Rengi filmlerini çeken başarılı kadın yönetmen Amma Asante oturuyor. Film, tutkulu bir aşkın neleri başarabildiğini ve içinde nasıl potansiyelin barınabildiğini gösteriyor. A United Kingdom filmi sinema tutkunlarına aşk için verilen savaş ve ülke için verilen savaşın kesiştiği bir hikayeyi anlatıyor.

A United Kingdom

A United Kingdom Filmi 17 Şubat 2017 Tarihinde Vizyona Girecek

Destansı aşk hikayesini beyaz perdeye taşıyan A United Kingdom; Bostwana prensi Seretse Khama’nın beyaz bir İngiliz kadın olan Ruth Williams’la yaşadığı tutkulu aşk, nefrete karşı savaşan aşkın yenilmezliğini ispatlıyor. Bu aşk her iki tarafın hoş görülmemesine sebep olur. Hem devlet hem de halk içindeki insanlar, bu aşka leke sürmeye çalışsalar da ikilinin verdiği savaş hem aşklarına hem uluslarına özgürlüğü kazandıracaklardır. Filmde Rosamund Pike, David Oyelowo‘nun yanı sıra Tom Felton, Laura Carmichael, Jack Daventport, Jessica Oyelowo yer alıyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın