Pirates of the Caribbean 5’ten İlk Fragman Yayınlandı

0 104

Johnny Depp’in efsane Kaptan Jack Sparrow karakterine geri döndüğü Karayip Korsanları serisinin beşinci filmi Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales’in ilk fragmanı yayınlandı.

Pirates of the Caribbean serisinin beşincisinden heyecan yaratan haber geldi. İlk olarak 14 saniyelik kısa bir video ile yeni fragmanın geleceğini duyuran Walt Disney Pictures, ülkemizdeki ismiyle Karayip Korsanları: Ölü Adamlar Masal Anlatamaz filminin ilk fragmanını servis etti. Filmin ilk tanıtım fragmanında gözler Johnny Depp‘in canlandırdığı Kaptan Jack Sparrow’u aradı ancak Walt Disney bunun için biraz daha heyecanlanmamız gerektiğini bizlere hatırlattı.

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

Karayip Korsanları 5 Ne Zaman Vizyona Girecek?

Sinema tarihinde gelmiş geçmiş en çok para harcanan serilerinden biri olmaya aday olan Karayip Korsanları’nın beşinci filmi, 26 Mayıs 2017 tarihinde vizyona girecek. Yakın zamanda Üçkağıtçı Mortdecai (Mortdecai), Kara Düzen (Black Mass), Yoga Hosers ve Alis Harikalar Diyarında: Aynanın İçinden (Alice Through the Looking Glass) filmlerinde izlediğimiz ve Kaptan Jack Sparrow rolünde görmeyi özlediğimiz Johnny Depp‘in başrolü üstlendiği filmde geri dönüşler yaşanıyor. İlk üç filmde yer alan Orlando Bloom‘un Will Turner karakterine geri döndüğü Karayip Korsanları 5’te; Geoffrey Rush Captain Barbosa’yı, Oscar Ödüllü Javier Bardem Kaptan Salazar’ı, Brenton Thwaites ise Henry adında yeni bir karakteri canlandıyor. Yönetmen koltuğunda da Espen Sandberg ve Joachim Rønning oturuyor.

UIP dağıtımcılığında ülkemizde vizyona girecek olan Karayip Korsanları: Ölü Adamlar Masal Anlatamaz filminde Kaptan Jack Sparrow’u Poseidon’un üç çatallı mızrağını arayışını izleyeceğiz.

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales Poster
Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın