Roman Uyarlaması Nocturnal Animals Filminden Yeni Fragman

0 106

Yönetmenliğini ve senaristliğini Tom Ford’un üstlendiği roman uyarlaması Nocturnal Animals filminin yeni fragmanı izleyici karşısına çıktı.

Bir yanda Donnie Darko, Zodiac, Yaşam Şifresi (Source Code) ve Gece Vurgunu (Nightcrawler) gibi filmlerle karşımıza çıkan Jake Gyllenhaal diğer yanda Dövüşçü (The Fighter), Usta (The Master), Düzenbaz (American Hustle) gibi filmlerle Oscar adaylığı kazanmış Amy Adams… İkili Austin Wright tarafından yazılan Tony and Susan adlı romanın beyaz perde adaptasyonu olan Nocturnal Animals filminde bir araya geliyor. Oyuncu kadrosu ve hikayesiyle dikkat çeken film boşanmış bir çiftin birbirlerinin karanlık yönlerini keşfetmelerini anlatıyor.

Nocturnal Animals / Gece Hayvanları

Nocturnal Animals Filmi Ne Zaman Çıkacak?

Jake Gyllenhaal ve Amy Adams‘ın başrolü üstlendiği onlara Isla Fisher, Armie Hammer, Michael Shannon ve Laura Linney gibi isimlerin eşlik ettiği Nocturnal Animals, 9 Aralık 2016 tarihinde vizyona girecek. Smokehouse Pictures‘ın finanse ettiği yapımcılığını George Clooney ve Grant Heslov‘un üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda moda tasarımcısı ve yönetmen kimliğiyle tanınan Tom Ford üstleniyor. Film, 2009 yılında çektiği A Single Man (Tek Başına Bir Adam) ile adından söz ettiren yönetmenin ikinci filmi olma özelliğini taşıyor.

Nocturnal Animals Filminin Konusu

Yaşadığı ilk evlilikte mutluluğu bulamayan Susan (Amy Adams) ikinci evliği ile mutluluğa ulaşan bir kadındır. Eski kocası içerisinde el yazması bulunan bir kitap alır. Bu kitapta çok farklı hikayeler vardır. Aradan geçen yirmi yılın ardından bu hikayeler gün yüzüne çıkacaktır.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın