Sherlock Holmes 3 Filmi Geliyor! İlk Detaylar

0 273

Soru işaretleriyle izleyicileri baş başa bırakan film serisinin üçüncüsü için Sherlock Holmes 3 ne zaman vizyona girecek? Sherlock Holmes 3 çıktı mı? Sherlock Holmes 3 çekilecek mi? gibi sorularla merakla bekleniyordu. Nihayet üçüncü film ile ilgili bilgiler gün yüzüne çıktı.

Ocak 2010’da vizyona giren ve ülkemizde 269.864 kişi tarafından izlenen Sherlock Holmes filminin devamı Sherlock Holmes: Gölge Oyunları (Sherlock Holmes: A Game of Shadows) Aralık 2011’de izleyici karşısına çıkmıştı. Ülkemiz sinema salonlarında 715.983 kişi tarafından izlenen Sherlock Holmes 2’nin ardından üçüncü film için büyük bir belirsizlik oluşmuştu. Devam filminin detayları uzun yıllar sonra paylaşıldı.

sherlock holmes 3 vizyon tarihi

Sherlock Holmes 3 Ne Zaman Çıkacak?

Son olarak soğuk savaş türünde olan Kod Adı: U.N.C.L.E. ve gerçek hikayeden uyarlanan film olan Kral Arthur: Kılıç Efsanesi’ni çeken Guy Richie‘nin devam filmini çekip çekmeyeceği kesinlik kazanmamasına karşın Sherlock Holmes 3 filminin 25 Aralık 2020 yılında vizyona gireceği bilgisi paylaşıldı.

Iron Man karakteri ile hafızalarda yer edinen Robert Downey Jr. devam filmini istediğini bir çok kez belirtmişti ve sonunda karakter Sherlock Holmes’a kavuşuyor. Aynı zamanda dedektifin sadık yardımcısı John Watson’ı tekrardan Jude Law canlandıracak.

25 Aralık 2020’de vizyona girmesi beklenen Sherlock Holmes 3‘ün yönetmeninin kesinleşmediğini belirtelim.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın