Sihirbazlar Çetesi 3 Filminin Çalışmaları Başladı

0 23.087

Sihirbazlar Çetesi 3 filmi çok beklenen filmler arasında. Peki film ne zaman vizyona girecek? Sinema tutkunları film ne zaman çıkıyor? diye sorularına yanıt arıyor. İşte filmin vizyona gireceği tarih ve detaylar.

Çete sinema tutkunlarının karşısına çıkmaya devam edecek. 2013 senesinde beklenmedik şekilde başarıya ulaşan ve 351 milyon dolarlık gişe hasılatı elde eden Sihirbazlar Çetesi (Now You See Me) devam filmi için ışık yakmıştı. İkincisi bu yıl Haziran ayında vizyona girmiş 334 milyon dolarlık hasılat elde etmişti. İlk filme göre eleştirmenlerden vasat niteliğinde yorumlar alan Sihirbazlar Çetesi 2’nin ardından sinema tutkunları; Sihirbazlar Çetesi 3 çıkacak mı?, Sihirbazlar Çetesi 3 ne zaman çıkacak? gibi sorular sormuştu. Lionsgate tarafından gelen detaylar soruları yanıtladı. Şirket devam filminin çekileceğini ve senaryoyu yazacak isimlerin belli olduğunu açıkladı.


Bodybuilding training to start bodybuilding testoheal gel anabolic-steroids.shop download lafay bodybuilding training book.

Sihirbazlar Çetesi 3 Ne Zaman Vizyonda?

Bodybuilding per l’allenamento con pugni di pugilato – doud.browsed.space sustanon 250 effetti collaterali bodybuilding – sport – consigli e suggerimenti, allenamento, abbigliamento, ritmo, dieta – sport blog lille – journal sauvage.
Henüz yapım aşamasında olan Sihirbazlar Çetesi 3 filminin vizyon tarihi açıklanmadı ancak film veritabanı IMDb’de tarih 2019 olarak görünmekte. 2017 Temmuz ayında yapılan güncellemeden de görüleceği ve Lionsgate’in açıkladığı gibi senaryo Neil Widener ve Gavin James tarafından yazılacak. John M. Chu‘nun yeniden yönetmen koltuğunda oturacağı üçüncü film, suçla iç içe olan ilüzyonistlerin yeni maceralarını beyaz perdeye taşıyacak. Jesse Eisenberg, Mark Ruffalo, Woody Harrelson, Dave Franco, Daniel Radcliffe, Morgan Freeman, Jay Chou, Michael Caine gibi önemli oyuncuların yer aldığı ikinci filmden bir çok ismin üçüncü filmde de yer alacağı tahmin ediliyor.

Sihirbazlar Çetesi 3 filmi ile ilgili detaylar geldikçe yazımızı güncellemeye devam edeceğiz.
Telecharger Bodybuilding trainingsvideo – hormonen lichaamsportschool.com bodybuildingtraining op basis van pull-ups en push-ups.
Sihirbazlar Çetesi 3 ne zaman vizyona girecek?

Cevap bırakın