Solo Batman Filminin İsmini Ben Affleck Açıkladı

0 55

DC son yıllarda sinema dünyasında adından söz ettirmeye başladı. Justice Leauge filminin ardından çekilecek olan yeni solo Batman filminin ismi belli oldu.

X-Men filmlerinden Örümcek Adam serilerine, Fantastik Dörtlü’den Yenilmezler’e bir çok süper kahramanını sinema uyarlamasıyla izleyicilerin karşısına çıkan Marvel filmleri piyasaya hakim olsa da son yıllarda DC ciddi bir atağa geçti. 2013 senesinde vizyona giren Superman filmiyle başlangıcı yapan DC, Batman’i de katarak Batman v Superman: Adaletin Şafağı (Batman v Superman: Dawn of Justice) ile Justice Leauge‘in temellerini attı. Suicide Squad ile tüm kötülerini bir araya toplamakla yetinmeyen DC Comics çekilecek filmleri arasında solo Batman projesinin de olduğunu duyurmuştu.

The Batman

Ben Affleck Solo Batman Filminin İsmini Açıkladı

Solo filmin çekileceğinin duyurulmasıyla birlikte yayılan dedikodular projenin isminin Batman: Arkham Asylum olacağı yönündeydi. Bir haber ajansına açıklama yapan Ben Affleck, solo filmin isminin “The Batman” olacağını dile getirdi. Ancak gidişata göre ismin ileride değişebileceğine de değindi. Sevilen aktör sözlerine “Şu sıralar sıkı bir şekilde solo Batman projesinin senaryosu üzerine çalışıyoruz ve oldukça iyi gidiyor. Bunun hakkında çok heyecanlıyım” diye sözlerini noktaladı.

Batman’in Düşmanı Deathstroke

The Batman filmi için henüz kesinleşen bir vizyon tarihi açıklanmadı ancak Batman’in düşmanı Deathstroke‘u Joe Manganiello‘nun canlandıracağı açıklandı. Ben Affleck 2017 yılında vizyona girecek olan Justice Leauge (Adalet Birliği: Bölüm 1) için çalışmalarını sürdürüyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın