Spidey Evine Döndü! Spider-Man: Homecoming Filminden İlk Fragman

0 1.979

Sony ile yapılan özel anlaşmanın ardından evine dönüş sinyalini veren Örümcek Adam’ın ergenlik dönemine odaklanacak olan filmi Spider-Man: Homecoming’in ilk fragmanı görücüye çıktı.

Anlaşmazlığa düşen süper kahramanların birbirine girdiği Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı (Captain America: Civil War) filminde karşımıza çıkan Tom Holland’ın canlandırdığı Spider-Man eve yani Marvel Sinematik Evreni’ne dönüş yaptığını bir nevi göstermişti. Filmde uzun süre görünmese de sergilediği sempatik tavırlarıyla Örümcek Adam hayranlarını heyecanlandırmış, solo film için bekleyiş başlamıştı. Setten yayınlanan kısa videolar ve fotoğrafların ardından merakla beklenen ilk fragman görücüye çıktı. Spider-Man: Homecoming filminin ilk fragmanı yayınlandı.

spider-man homecoming

Spider-Man: Homecoming Ne Zaman Çıkacak?

Spidey’nin yuvasına dönüşünü ergen hayatı ile yaşadığı problemlerle birlikte Iron Man başta olmak üzere kendini kanıtlama çabasının gösterileceği film, 7 Temmuz 2017 tarihinde vizyona girecek. Tom Holland‘ı genç Spidey olarak izleyeceğimiz filmde Robert Downey Jr. ikonik karakter Iron Man’i, Marisa Tomei May Hala’yı canlandırırken Peter Parker’ın sevgilisi rolünde Zendaya, Ned Leeds rolünde Jacob Batalon, Liz Allan rolünde Laura Harrier, Flash Thomoson rolünde ise Tony Revolori boy gosterecek. Usta oyuncu Michael Keaton ana kötü karakter Vulture olarak kaşımıza çıkarken yan kötüleri Martin Starr ve Logan Marshall-Green canlandıracak.

Spider-Man: Homecoming Filminin Konusu

Senaryo ekibi Chris McKenna, John Francis Daley, Jonathan Goldstein, Jon Watts, Erik Sommers ve Christopher Ford gibi isimlerden oluşan Örümcek-Adam: Eve Dönüş, Peter Parker’ın kim olduğunu ve nereye ait olduğunu anlatacak. Film, Yenilmezler ile yaşadığı maceranın büyüsüne kapılan Peter’ın kendini kanıtlamaya çalışmasını, okul yaşantısına alışmaya ve sıradan bir genç gibi yaşamaya çalışan Peter’ın Vulture ile olan savaşına odaklanacak.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın