Stephen King Romanından Uyarlanan IT İçin İlk Görseli Paylaştı

0 95

Stephen King’in kült romanı It yeniden beyaz perdeye adapte ediliyor. Geçtiğimiz günlerde setten ilk fotoğrafın paylaşıldığı filmin katil palyaço Pennywise görseli Entertainment Weekly tarafından paylaşıldı.

Kitaplarıyla sinema dünyasına ilham kaynağı olan isimlerden olan Stephen King‘in kült romanı It uzun yıllar aranın daha modernize bir biçimde sinemaya adapte ediliyor. Çekim aşamasına geçilmeden önce Beast of No Nation filminin yönetmeni Cary Fukunaga ile el sıkışılmış ancak bütçe sorunları nedeniyle yönetmen projeyi terk etmişti. Yeni yönetmeni Andy Muschietti ile yola devam edilen projede geçtiğimiz haftalarda çekimlerin başladığına dair ilk görsel paylaşılmıştı. Şimdi ise It kitabının yazarı Stephen King, Entertainment Weekly aracılığıyla izleyicileri etkisinde bırakan kötü palyaço Pennywise‘nin görselini paylaştı.

IT Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Yeni uyarlama sinema salonlarını iki film olarak ziyaret edecek. It filminin ilki Part One (Bölüm 1), Losers Club adındaki bir gruba üye olan bir kaç gencin hikayesine odaklanılacak. Part Two (Bölüm 2)’da ise bu sefer yetişkin bireylerin etrafta yaşadıkları bu yansımaların hikayesi anlatılacak. İlk film IT Part One (IT: Bölüm 1) 8 Eylül 2017 tarihinde gösterime girecek. Yönetmen koltuğunda Andy Muschietti‘nin oturacağı yapımda; Jeaden Liebher (Bill Denbrough), Finn Wolfhard (Richie Tozier), Sophia Lillis (Beverly Marsh), Jack Dylan Grazer (Stan Uris), Wyatt Oleff (Eddie Kaspbrak), Chosen Jacobs (Mike Hanlon), Jeremy Ray Taylor (Ben Hoscom) gibi isimler yer alıyor. Görseli paylaşılan katil palyaço Pennywise karakterini Bill Skarsgard canlandırıyor.

Pennywise - IT 2017
Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın