Thor: Ragnarok ve Deadpool 2 Hakkında Yeni Detaylar

0 101

Marvel’ın gelecek yıl gösterime girmesi planlanan iki beklenen filmi, Thor: Ragnarok ve Deadpool 2’nin detayları paylaşıldı.

Süper kahramanlar yeniden beyaz perdede boy göstermek için hazırlanıyorlar. Gelecek yıl gösterime girmesi beklenen iki farklı Marvel filmi Deadpool 2 ve Thor: Ragnarok‘un hazırlık aşamalarını geçip çekimlere doğru geçilmeye başlandı. Green Lantern (Yeşil Fener) filminin oyuncu kadrosunda yer alan Taika Waititi‘nin yönetmen koltuğunda oturacağı Thor: Ragnarok‘un çekimleri 4 Temmuz 2016 tarihinde başlayacak. Ekim ayının sonlarına doğru bitmesi planlanan çekimlerin aksi bir durum söz konusu olursa yıl sonuna kadar sarkması da konuşulanlar arasında. Ayrıca yeni gelen bilgilerle birlikte Thor 3 filminin set mekan görüntüleri de paylaşıldı.

Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok’ta Hangi Oyuncular Yer Alıyor?

3 Kasım 2017 tarihinde vizyona girmesi planlanan Thor: Ragnarok filminde şimşek tanrısı Thor’u Chris Hemsworth, Loki’yi Tom Hiddleston, Hulk’u Mark Ruffalo, Heimdall’ı Idris Elba, Odin’i ise Anthony Hopkins canlandıracak. Filmde ayrıca Valkyrie karakterinde Tessa Thompson‘ı, Skurge karakterinde Karl Urban‘ı ve Cate Blanchett‘i kötü karakter Hela olarak izleyeceğiz.

Thor: Ragnarok

Deadpool 2 Filmi Belirsizliğini Koruyor

Marvel filmlerinden bir diğeri Deadpool‘un devam projesi hakkında geldi. 20th Century Fox ve Marvel Multiverse‘in ortak yapımı olan Deadpool 2‘nin çekimleri 2017’nin ilk aylarında başlayacak. Ryan Reynolds, Ed Skerin, Brianna Hildebrand, Colosus’u seslendiren Stefan Kapicic, Morena Baccarin ve Wade Wilson’ın kankası Weasel’ı canlandıran T.J. Miller‘ın devam projesinde yer alacağı açıklandı. Buna senaristler Rhett Reese, Paul Wernick ikilisi ve yönetmen Tim Miller da dahil. Asıl soru Deadpool 2’nin ne zaman vizyona gireceği ile ilgili. Bu durumla ilgili henüz bir açıklama yok.

Thor: Ragnarok
Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın