Tolga Çevik’in Yeni Filmi Sen Benim HerŞeyimsin

0 92

Televizyon ve sinema dünyasının sevilen isimlerinden olan Tolga Çevik, Melis Birkan ve Cengiz Bozkurt’u bir araya getiren proje Sen Benim HerŞeyimsin’in çekimleri başladı.

Yerli sinemaya Devrim Arabaları, Kaybedenler Kulübü, Labirent ve Senin Hikayen gibi filmleri kazandıran Tolga Örnek uzun bir aranın ardından yeniden kamera arkasına geçiyor. Oyuncu kadrosunda iki yıl önce Patron Mutlu Son İstiyor filminde karşımıza çıkan Tolga Çevik, 46 Yok Olan dizisinin Ceyla’sı Melis Birkan ve efsane karakter Erdal Bakkal’ı canlandıran Cengiz Bozkurt bir araya geliyor. Senaryo ise yönetmen Tolga Örnek’in kaleminden çıkıyor.

Sen Benim HerŞeyimsin

Sen Benim HerŞeyimsin, Instructions Not Included Filminden Uyarlanıyor

Tolga Çevik, Cengiz Bozkurt ve Melis Birkan’ın başrollerini üstlendikleri Sen Benim HerŞeyimsin, 2014 yılında ülkemizde vizyona giren Çocuk Büyütme Rehberi (Instructions Not Included) adlı filmden beyaz perdeye adapte ediliyor. Sen Benim HerŞeyimsin, izleyicilere “kendini iyi hisset” filmi vadederken beklemediği bir anda baba olduğunu öğrenen Sedat’ın, kızıyla olan ilişkisi anlatılacak.

Çekimlerine başlandığı duyurulan Sen Benim HerŞeyimsin filmi 9 Aralık 2016 tarihinde vizyona girecek.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın