Vezir Parmağı Filminden İlk Görseller Mahsun Kırmızıgül’den

0 77

Çekmiş olduğu dram ağırlıklı filmlerle yerli sinemaya filmler kazandıran Mahsun Kırmızıgül yeni projesiyle sinema tutkunlarını selamlıyor. Kırmızıgül resmi Instagram hesabından “Vezir Parmağı” filmine ait ilk görselleri yayınladı.

Yönetmen koltuğunda oturduğu Beyaz Melek, Güneşi Gördüm, New York’ta Beş Minare ve övgüler toplayan Mucize filmi gibi dram yönü ağır basan yapımlara imza atan Mahsun Kırmızıgül bıraktığı yerden devam ediyor. Kırmızıgül, senaryosunu yazıp yönetmen koltuğunda oturduğu aynı zamanda oyuncu kimliğiyle de yer aldığı Vezir Parmağı filminin ilk görüntülerini Instagram üzerinden paylaştı. Önceki filmlerinde daha dramatik hikayeleri ele alan yönetmen bu kez eğlenceli bir yapıma imza atıyor.

Vezir Parmağı Ne Zaman Vizyona Girecek?

Oyuncu kadrosunda Mahsun Kırmızıgül‘ün yanı sıra Gülben Ergen, Yasemin Yalçın, Ece Uslu, Suna Selen, Meral Çetinkaya gibi isimlerin yer aldığı Vezir Parmağı, 27 Ocak 2017 tarihinde sinema salonlarındaki yerini alacak. İlk resimleri paylaşılan Vezir Parmağı’nın konusu henüz açıklanmasada kadın hikayelerinin odağa alındığı bir yapım olacağı gelen bilgiler arasında.

“Vezir Parmağı”25 Ocak’ta sinemalarda yerini alacak. Emeği geçenlere teşekkür ederim.

Mahsunkırmızıgül (@mahsunkirmizigulofficial) tarafından paylaşılan bir fotoğraf (2 Kas 2016, 12:04 PDT)

Adları “İnsan-i eşek” diye anılan kayıp insanların hikayesi. Vezir parmağı sinema filminden ilk kareler sizlerle.

Mahsunkırmızıgül (@mahsunkirmizigulofficial) tarafından paylaşılan bir fotoğraf (2 Kas 2016, 11:58 PDT)

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın