Vinny Pazienza’nın Gerçek Hikayesi: Bleed For This’den İlk Fragman

Rol aldığı Whiplash filmiyle kariyerinin patlamasını yapan Miles Teller’ın başrolü üstlendiği Bleed for This adlı filmden ilk fragman servis edildi.

Tazmanya Canavarı lakaplı Vinny Pazienza‘nın hayatını beyaz perdeye taşıyan Bleed for This adlı filmin ilk fragmanı izleyicilerin beğenisine sunuldu. 2014 senesinde başrolünde yer aldığı Whiplash filmiyle kariyerinin patlamasını yapan ve rol aldığı Divergent (Uyumsuz) filmleriyle büyük çıkış yapan Miles Teller, şampiyon boksör Vinny Paz karakteriyle karşımıza çıkıyor. Pippa Bianco tarafından yazılan kitaptan beyaz perdeye adapte edilen filmin yönetmenliğini Ben Younger üstleniyor. Younger aynı zamanda filmin senaryosunu da kaleme alıyor.

Bleed for This Filmi

Tazmanya Canavarı Lakaplı Vinny Pazz’ın Gerçek Hikayesi: Bleed for This

Yaşanmış gerçek bir olayı beyaz perdeye taşıyan geçmiş zaman hikayeleri sinema tutkunlarının dikkatini çeken bir tür olarak karşımıza çıkmıştır. Miles Teller‘ın da başrolünde olduğu Bleed for This de bu tanıma uyar nitelikte. Tazmanya Canavarı lakaplı dünya şampiyonu boksör Vinny Pazienza‘nın hayatına odakanan film oyuncuları ve konusuyla bir hayli dikkat çekici görünüyor. Film geçirdiği trafik kazasına rağmen kendisini tutku ile icra ettiği boksörlük mesleği ve ringlerden uzak tutamayan Vinny Pazz’ın ilham veren hikayesine odaklanıyor.

Miles Teller’ın Büyük Değişim Geçirdiği Film: Bleed for This

Daha önce rol aldığı filmlerde göze batacak şekilde fiziksel değişimler yaşamayan Teller, rol aldığı bu filmde hayranlarını tarafından beğeni kazandı. Yönetmen koltuğunda uzun yıllar aranın ardından sinema dünyasına geri dönen Ben Younger‘ın oturduğu filmde Miles Teller‘a; Aaron Eckhart, Katey Sagal, Ciarán Hinds, Ted Levine, Kimberly Howe gibi isimler yer alıyor. Martin Scorsese‘nin idari yönetmenliğini üstlendiği filmin ana yapımcılığında ise Bruce Cohen, Emma Tillinger Koskoff, Ben Younger, Chad Verdi ve Noah Kraft gibi isimler var.

Bleed for This Filmi

Bleed for This Filminin Konusu

Vinny Paz, 62 doğumlu İtalyan asıllı Amerikalı bir hafif siklet boksördür. Tazmanya Canavarı lakaplı boksör yaşadığı bir trafik kazası sonucu boynu kırılmış ve boks yapması yasaklanmıştır. Vinny buna aldırış etmeden kazanın 3 ay sonrası ringlere geri dönmüş ve bir de dünya şampiyonluk kemerini almıştır. Savaşçı ruhu sayesinde boks tarihinde adını altın harflerle yazdıran inatçı kişiliklerden biri olarak biliniyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın