Warcraft Beklentileri Karşıladı! Hafta Sonunun En Çok İzlenen Filmi

0 93

Gösterime giren filmlerin gişe savaşlarına şahitlik etmeye devam ediyoruz. Sinemanın yeni oyun uyarlamalarından biri olan Warcraft 3 – 5 Haziran haftasında en çok izlenen oldu.

Oyun tutkunlarının heyecanla bekledikleri Warcraft filmi vizyona hızlı bir giriş yaptı. Yayınlanan fragmanları, görselleri ve kamera arkası videolarıyla sinema tutkunlarının dikkatini çeken Legendary Pictures ve Universal Pictures filmi, ilk hafta sonunda 202.892 kişi ile X-Men: Apocalypse‘i yerinden etmeyi başardı. Orclar ve insanlar arasında geçen fantastik macerayı perdeye taşıyan Warcraft’ın ardından gelen Apocalypse, 47.646 kişi ile ikinci sırada yer alırken toplamda 458.455 kişi tarafından seyredilidi. Listenin üçüncü sırasında ise Johnny Depp, Anne Hathaway, Mia Wasikowska gibi isimlerin yer aldığı Alis Harikalar Diyarında: Aynanın İçinden yer aldı. Sinemalarda ikinci haftasını dolduran film 38.983 kişi tarafindan izlenirken şimdiye kadar 116.069 kişi tarafından seyredildi.

Oflu Hoca

İlk 5 Film İçerisinde Yerli Komedi: Oflu Hoca’nın Şifresi 2

Hollywood filmlerinin gişeyi domine ettiği haftada ilk beş film içerisine girmeyi başaran bir yerli film var. 2014’te vizyona giren Oflu Hoca’nın Şifresi filminin devamı sinema salonlarındaki dördüncü haftasını doldururken 27.543 kişiyi sinema salonuna çekmeyi başardı. Toplamda 325.295 kişi tarafından izlenen Oflu Hoca’nın Şifresi 2‘yi gösterimde dördüncü haftasını dolduran Angry Birds Filmi takip etti.

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı 1 Milyon İzlenmeyi Geçti!

Iron Man ve Kaptan Amerika takımları altında süper kahramanların birbirine girdiği Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı 6 Mayıs’ta vizyona girmişti. Gösterimdeki beşinci haftasını dolduran film toplamda 1.145.364 kişi tarafından seyredilerek 1 milyon barajını geçti. Film 3 – 5 Haziran hafta sonunda 22.541 kişiyi sinema salonlarına çekti. Listenin yedinci ve sekizinci sırasında yer alan yerli korku Alamet-i Kıyamet ve Cinni: Uyanış sırasıyla 20.331 ve 18.386 bilet kesti. Julia Roberts, George Clooney, Jack O’Connell’ı bir araya getiren film Para Tuzağı listenin dokuzuncu sırasında yer alırken 15.988 kişi tarafından seyredildi. Onun sırada ise yerli komedi filmi 1 Kezban 1 Mahmut: Adana Yollarında yer aldı. Eğlenceli yapım hafta sonunda 14.770 kişi tarafından seyredildi.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın