Yok Artık 2 Filminden İlk Fragman Yayınlandı

0 38

2015 yılının Eylül ayında izleyici karşısına çıkan ve gösterimde 16 hafta duran Yok Artık! filminin devamı bomba gibi geliyor. Yenilenen oyuncu kadrosuyla dikkat çeken devam filmi Yok Artık! 2’nin ilk fragmanı servis edildi.

Senaryosu karikartürist Serkan Altuniğne kaleminden çıkan yönetmen koltuğunda Ulan İstanbul dizisinden hatırlayacağımız Caner Özyurtlu‘nun oturduğu Yok Artık! geçtiğimiz yıla damgasını vuran yerli komedi filmlerindendi. 2015 yılının sonbaharında vizyona giren film toplamda 269.165 kişi tarafından seyredilerek ikinci film için kapıları aralamıştı. Ekipten devam filmini bekleyen sinemaseverler için güzel haberler ortaya çıktı. Yenilenen oyuncu kadrosu ve dikkat çeken hikayesiyle Yok Artık! 2 filminin ilk fragmanı izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Yok Artık! 2 Filmi

Yok Artık! 2 Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Bir taksici etrafında gelişen olayları beyaz perdeye aktaran Yok Artık!’ın devam filmi Yok Artık! 2, izleyicileri kahkahaya boğacak hikayelerini bu kez bir berber dükkkanından anlatacak. İlk filmde olduğu gibi geniş bir oyuncu kadrosuna sahip olan filmde Zafer Algöz, Şebnem Bozoklu, Şahin Irmak, Onur Buldu, Cem Gelinoğlu ve Yağmur Tanrısevsin gibi isimler yer alacak. Dağıtımını TME Film‘in üstlendiği Yok Artık! 2, 7 Ekim 2016 tarihinde vizyona girecek.

Yok Artık! 2 Filmi
Yok Artık! 2 Filmi
Yok Artık! 2 Filmi

Yok Artık! 2 Filmi

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın