Aksiyon

Aksiyon Türündeki Filmler

 • Baskın 2

  Baskın 2

  Elit bir özel kuvvetler ekibinin acemi üyesi Rama’ya (Iko Uwais) suç dünyasının ünlü bir isminin de ihraç edildiği bir gizli görev esnasında geride durması emredilir.

 • İyi, Kötü ve Çirkin

  İyi, Kötü ve Çirkin

  İyi, Kötü ve Çirkin, 1966 yapımı Sergio Leone'nin yönettiği Western filmidir. Bir Avuç Dolar ve Birkaç Dolar İçin filmleriyle başlayan üçlemenin sonuncusudur

 • Full Metal Jacket

  Full Metal Jacket

  Amerikan Ordusu ve Vietnam Savaşı, fakat bu kez Stanley Kubrick bakış açısıyla. Filmin başlarından ortalarına kadar askeri disiplinin farklı kişiliklerdeki askerler üzerinde nasıl bir etki yarattığını izliyoruz.

 • Yarının Sınırında

  Yarının Sınırında

  Hikaye, Mimicler denilen ve kovana benzeyen bir uzaylı ırkının Dünya’yı acımasız bir saldırıyla vurdukları, büyük şehirleri yerle bir ettikleri ve milyonlarca insanın ölümüne yol açtıkları yakın gelecekte geçiyor.

 • Açlık Oyunları 2: Ateşi Yakalamak

  Açlık Oyunları 2: Ateşi Yakalamak

  Ateşi Yakalamak, Katniss Everdeen'in diğer haraç Peete Mellark'la 74. Açlık Oyunları'nı kazandıktan sonra sağ salim evine geri dönüşünden başlıyor. Kazanmak ikilinin ailelerini ve arkadaşlarını yeniden bırakarak mıntıkalarda "Kazananların Tur"na çıkmaları gerektiği anlamına geliyor.

 • Need for Speed: Hız Tutkusu

  Need for Speed: Hız Tutkusu

  Zengin iş birlikçilerle çevrelenmiş hapishaneden yeni çıkmış sokak yarışçısı (Aaron Paul), aklındaki intikam fikriyle ülke çapındaki bir yarışmaya katılır. Eski ortağı planı öğrenir ve yarış başlarken kellesine büyük bir ödül koyar.” Kırmızı mı yoksa sarı arabaları mı tercih edersiniz?

 • Uyumsuz

  Uyumsuz

  Fütürist bir distopya hikayesi olan bu filmde toplum her biri farklı bir erdemi temsil eden beş bölgeye bölünmüştür. On altı yaşına gelenlere kendi bölgelerinde kalıp kalmayacakları sorulmaktadır. Çünkü hayatları boyunca verdikleri karar sonucu seçtikleri bölgede yaşamak zorundadırlar.

 • Non-Stop

  Non-Stop

  Aksiyon filmlerinin aranılan ismi Liam Neeson tekrar görev başında! Soluk soluğa izlenecek heyecan ve gerilim yüklü yeni filmi NON-STOP’da Liam Neeson yerden 12.000 km yükseklikte iki yüz kişinin hayatını kurtarmak için zamanla yarışacak.

 • Sabotaj

  Sabotaj

  Elit bir DEA görev gücü dünyanın en ölümcül uyuşturucu çeteleri ile anlaşır. Karmaşık birlik harekatlarında uzmanlaşan ekip, bir çetenin güvenli evine planlı bir baskın düzenler. Sıradan bir baskın gibi görenen olay, DEA ekibi tarafından daha önceden planlanan ayrıntılı bir hırsızlık operasyonuna dönüşür.

 • Çakma Polisler

  Çakma Polisler

  Polis olmakla uzaktan yakından ilgili olmayan iki kafadarın bir anda kendilerini polis merkezinde bulurlar.

 • 47 Ronin

  47 Ronin

  Destansı 3D fantastik-macera filmi 47 Ronin eski Japonya’nın en ebedi öyküsünden doğdu. Filmin başrolündeki Keanu Reeves 47 kaçak samurayın lideri olan Oishi’ye katılıyor.

 • Jack Ryan: Gölge Ajan

  Jack Ryan: Gölge Ajan

  Bir Rus milyarder için malı danışmanlık yapan Jack Ryan, kendini bir anda teröristlerin hazırladığı bir planın içinde bulur. Şimdi yapması gerekense ülkesinin ekonomisini çökertecek olan bu komployu durdurmaktır.

 • Malavita: Belalı Tanık

  Malavita: Belalı Tanık

  Filmde Fransa’da tanık koruma programına katılmak isteyen bir mafya ailesinin hikayesini anlatıyor. Aile üyeleri suç kapsamına giren alışkanlıklarını da yanlarında götürünce sorunlarını eski usul yöntemleriyle çözmeye çalışıyorlar.

 • Hazine Avcıları

  Hazine Avcıları

  George Clooney “Efsane Avcıları - The Monuments Men” filminde hem yönetmen koltuğuna oturuyor hem de filmin başrolünde oynuyor.

 • Zor Biraderler

  Zor Biraderler

  Hızlı konuşan bir adam, kız arkadaşının çabuk sinirlenen polis ağabeyiyle birlikte Atlanta yollarında devriyeye çıktığında akıl almaz olaylarla karşılaşır. Artık gelecekteki karısını hak ettiğini kız arkadaşının ağabeyine kanıtlaması için hayatının en çılgın 24 saatinden sağ salim çıkması gerekmektedir.

 • Son Üç Gün

  Son Üç Gün

  Kevin Costner'in hükümet suikastçisini canlandırdığı filmde, Costner ölümcül bir hastalığa yakalanıyor. Zorlu işinden ayrılıp karısı ve kızına yakınlaşmaya karar veriyor. Ancak ajansı son bir görev karşılığında hayatını kurtacak ilaç teklif ediyor. Görev ise çok zordur: dünyanın en acımasız teröristini yakalamak!