Fantastik

Fantastik Türündeki Filmler

 • Hobbit: Smaug´un Çorak Toprakları

  Hobbit: Smaug´un Çorak Toprakları

  Hobbit: Beklenmedik Yolculuk'un devam filmi olan yapım Misty Dağları'ndan başarıyla geçen Thorin ve beraberindekilerin Mirkwood ormanındaki zorlu maceralarına odaklanıyor.

 • Karlar Ülkesi 3D

  Karlar Ülkesi 3D

  Bir kehanet krallığı ebedi kışa mahkum edince, korkusuz bir optimist olan Anna dağ adamı Kristoff ve yardımcısı ren geyiği Sven ile bir olup kız kardeşi Elsa’yı yani Karlar Kraliçesi’ni bulmak ve bu büyüye son vermek için yola çıkar.

 • Walter Mitty´nin Gizli Yaşamı

  Walter Mitty´nin Gizli Yaşamı

  Aşırı koruyucu bir anneye sahip, gün içinde hayaller kuran Walter Mitty kendisini büyük maceralar yaşayan bir kahraman olarak hayal etmeyi çok sever. Gizemli bir kadının kendisine küçük siyah bir kitap vermesiyle bu hayali gerçek olur.

 • Böcek

  Böcek

  Zaman içinde kendine has bir izleyici kitlesine ulaşan Fasulye filminin yönetmenini ve senaristini 13 yıl sonra bir araya getiren filmin çekimleri 2013 yılının Mayıs ayında tamamlandı. Böcek, herhangi bir kurum, şirket ya da profesyonel bir yapımcıdan finansal destek alınmadan, yedi kişilik amatör bir ekiple ve oldukça düşük bir bütçe ile çekilen bağımsız bir film.

 • Buraya Kadar

  Buraya Kadar

  Yaşanan son derece garip felaket olaylarıyla yıkılan Los Angeles kentinde, altı arkadaş bir evde mahsur kalırlar. Dışarıda dünya yıkılırken, kısıtlı erzak ve yükselen gerilim, içeride de sinirlerin gerilmesine ve arkadaşlıkların parçalanmasına neden olmaktadır.

 • Sevimli Hayalet

  Sevimli Hayalet

  Eulenstein Kalesi'nde yaşayan küçük gece hayaletinin en büyük dileği gün ışığında dünyayı görebilmektir. Çünkü gündüzleri tavan arasında sandığında uyur ve geceleri kalede dolaşır. Bunu gerçekleştirmek için tek arkadaşı baykuştan yardım ister ancak nasıl yapılacağını bulamazlar.

 • Sıfır Teorisi

  Sıfır Teorisi

  Usta yönetmen Terry Gilliam’ın son filmi ''The Zero Theorem - Sıfır Teorisi'', 1985’te 'Brazil'le başlayıp 1995’te ''12 Monkeys - 12 Maymun"la devam eden distopya üçlemesinin son halkası.

 • Bir Vampir Hikayesi

  Bir Vampir Hikayesi

  İki gizemli kadın deniz kenarındaki bir yere sığınırlar. Clara ıssız konukevi Byzantium'da barınmalarını sağlayan yalnız Noel ile tanışır. Eleanor ise Frank'le arkadaş olur ve ona ölümcül sırlarından bahseder.

 • Batman v Superman: Adaletin Şafağı

  Batman v Superman: Adaletin Şafağı

  Zack Snyder'ın kamera arkasın geçtiği DC evreninin en çok beklenen filminde Gal Gadot, Jason Momoa, Henry Cavill ve Ben Affleck yer alıyor. Sayfamızda Batman v Superman: Dawn of Justice'in hd fragmanını izleyebilip detaylara göz atabilirsiniz. Batman v Superman: Adaletin Şafağı izle.

 • Deadpool

  Deadpool

  X-Men filmlerinin spin-off projesi olan Deadpool, eski bir Özel Kuvvet askeri olan Wade Wilson’un, üzerinde uygulanan zorlu bir deneyin onu hızlandırılmış kendini iyileştirme gücü ve alt egosuyla baş başa bırakmasının hikayesi.

 • Star Wars: Güç Uyanıyor

  Star Wars: Güç Uyanıyor

  Lucasfilm ve Walt Disney Pictures ortaklığında çekilen Star Wars: The Force Awakens serinin yedinci filmi olarak sinema izleyicisini heyecanlandırıyor. J.J. Abrams'ın yönetmenliğini üstlendiği filmde Harrison Ford, Carrie Fisher, Mark Hamill, Anthony Daniels, Peter Mayhew, Kenny Baker, John Boyega gibi isimler yer alıyor.

 • Pan

  Pan

  Sayısını unuttuğumuz Peter Pan uyarlamalarının bir yenisinde, Kara Sakal sürprizi bizi ters köşeye yatıracak gibi... Hugh Jackman’in canlandırdığı bu çekici karakter, Amanda Seyfried, Rooney Mara ve Garreth Hedlund’dan beslenen Var Olmayan Ülke’ye acaba neler katacak?

 • Victor Frankenstein

  Victor Frankenstein

  20th Century Fox şirketinin finanese ettiği Victor Frankenstein, Mary Shelley'nin 1818 yılında yayımlanan ünlü gotik romanı Frankenstein'dan sinemaya uyarlanıyor. Daha önce pek çok farklı yapımla beyaz perdeyi ziyaret eden roman uyarlaması bu kez Doğaüstü filmine imza atan Max Landis'in kaleminden çıkıyor.

 • Goosebumps: Canavarlar Firarda

  Goosebumps: Canavarlar Firarda

  Önemli animasyon filmlerinin yönetmenliğini yapan Rob Letterman'ın kamera arkasına geçtiği, Jack Black'in başrolü üstlendiği Goosebumps izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Film, Korku kurgu türünde bir çok romanı bulunan R.L. Stine (Jovial Bob Stine)'ın en ünlü roman serisi Goosebumps'tan beyaz perdeye uyarlanıyor

 • Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması

  Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması

  World of Warcraft dünyasını sinemaya taşıyan Warcraft filminin uyarlaması heyecanla bekleniyor. Orc'lar ve insanlar arasında geçen fantastik macerayı beyazperdeye taşıyan filmde Ben Foster, Paula Patton, Dominic Cooper, Travis Fimmel, Daniel Wu, Clancy Brown, Ben Schnetzer ve Toby Kebbell gibi isimler yer alıyor.

 • Mavi Gece

  Mavi Gece

  Kadın bedeninde erkek ruh… Erkek bedeninde kadın ruh! Yaşanan bir sürü garip, garip olduğu kadar da komik olaylar.