Poyraz Karayel 29. Bölümde İlker Kaleli’nin Sahne Şovu!

0 42

Çarşamba akşamlarına damga vurmaya devam eden Poyraz Karayel dizisinin 29. bölümü nefesleri kesecek! İlker Kaleli canlandırdığı Poyraz karakteriyle sahneye çıkıp Ayşegül’ün için şarkısını söyleyecek!

Kanal D ekranlarının heyecanla izlenen dizilerinden olan Poyraz Karayel‘in 29. bölümü merak uyandırıyor. Dizinin yayınlanan yeni fragmanında Poyraz, Ayşegül için sahneye çıkıyor! Limon Film‘in yapımcılığını Çağrı Vila Lostuvalı‘nın yönetmenliğini üstlendiği dizide; İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar, Özkan Uğur, İdil Fırat, Ali İl, Celil Nalçakan, Kanbolat Görkem Arslan, Emel Çölgençen, Hare Sürel, Ece Özdikici, Cem Cücenoğlu, Ataberk Mutlu, İsmail Düvenci, Emirhan Akbaba ve Gülçin Hatıhan gibi isimler yer alıyor.

29. bölümüyle Çarşamba akşamı ekranlara gelecek olan Poyraz Karayel’de Ayşegül, Sinan’ın söylediklerinden sonra Poyraz’dan uzak durmak için karar almıştır. Poyraz’ın hayatından tamamen çıkmak için karar alan Ayşegül, Mete’ye bir şans vermek için arkadaşının nişanına gitmeye karar verir. Poyraz ise Ayşegül’e olan aşkından vazgeçmeyecektir. Mete ile nişana giden Ayşegül sahnede Poyraz’ı görünce şaşkınlığını gizleyemez. Çünkü Poyraz, Ayşegül için sahnededir.

Poyraz Karayel, 29. bölümüyle Çarşamba akşamı saat 20:00’de Kanal D ekranlarında.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın