James McAvoy’un Başrolde Olduğu Split Filminden Türkçe Fragman

0 48

Çekmiş olduğu korku filmleriyle sinema tutkunlarının dikkatini çeken M.Night Shyamalan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu gerilim filmi Split (Parçakanmış)’in Türkçe altyazılı fragmanı yayınlandı.

The Sixth Sense (Altıncı His), Unbreakable (Ölümsüz), Signs (İşaretler) gibi yapımları çekerek yönetmen kimliğiyle tanınan aynı zamanda yapımcı ve yazar olarak da bilinen M. Night Shyamalan; Son Hava Bükücü ve Dünya: Yeni Bir Başlangıç gibi başarıdan uzak filmlerin ardından sıfırdan başlangıç yapıyor. Başrollerinde X-Men’den Charles Xavier olarak tanıdığımız James McAvoy ve Anya Taylor-Joy‘un yer aldığı korku-gerilim harmanlaması Türkçe altyazılı fragmanıyla karşımıza çıktı.

Parçalanmış / Split

Parçalanmış (Split) Filmi Ne Zaman Çıkacak?

Yönetmen Shyamalan kamera arkasına geçtiği facia gibi filmlerin ardından 2015 senesinde vizyona giren The Visit’i çekmiş tarzına dönüş yapma sinyalleri vermişti. Yönetmen 23 farklı kişiliğe sahip olan mental ve fiziksel farklılıkları birleştirerek türüne az rastlanacak bir konuya parmak basarak izleyicilerin dikkatini çekmeyi başardı. Filmin ülkemiz sinema salonlarında Parçalanmış ismiyle filmin vizyon tarihi 17 Şubat 2017 olarak açıklandı.

Parçalanmış / Split

Parçalanmış (Split) Filmi Konusu

M.Night Shyamalan‘ın kendisini zirveye çıkaracağı “Şimdiye kadar vizyona giren filmler arasında en farklı film” olarak adlandırabileceğimiz Split, bedeninde 23 farklı kişiliği barındıran Kevin’ın kaçırdığı üç genç kadının hayatta kalma mücadelesine odaklanıyor. James McAvoy filmde Kevin karakterini canlandırırken Dr. Fletcher’a Betty Buckley hayat veriyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın