Bohemian Rhapsody Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı

0 2.108

Çekmiş olduğu X-Men serisi, Olağan Şüpheliler gibi yapımlarla adından söz ettiren Bryan Singer‘ın ses getiren projesi Bohemian Rhapsody‘nin çalkantılı döneminin ardından nihayet ilk fragman yayınlandı.

Yönetmen uzun zaman önce Instagram hesabı üzerinden Queen grubunun fotoğrafını paylaşarak tüm hayranları heyecana boğmuştu. Uzun zamandır üzerinde çalışılan hayata geçme aşaması uzun süren Bohemian Rhapsody filmi, 60’lı senelerin sonunda Londra’da kurulan ve efsane müzik gruplarından Queen’in ikonik solisi Freddie Mercury’yi ve Live Aid konserine dek ilerleyen süreci ele alıyor.

freddie mercury filmi
Bohemian Rhapsody Filmi

Bohemian Rhapsody Filmi Ne Zaman Çıkacak?

Gelmiş geçmiş en iyi rock vokali olarak görülen efsane isim Freddie Mercury‘nin hayatına odaklanacak olan film 2 Kasım 2018 yılında izleyici karşısına çıkacak.

Bohemian Rhapsody Filminin Kadrosu

Bryan Singer’ın yönetmen koltuğunda oturduğu süreç ile başlayan filmin çekimleri sırasında disiplinsizlikler yönetmenin projeden kovulmasına neden olsa da bayrağı Dexter Flecher almıştı. Senaryosu Peter Morgan ve Anthony McCarten kaleminden çıkan filmin oyuncuları arasında Tom Hollander, Aidan Gillen, Ben Hardy, Mike Myers, Joseph Mazzello ve Rami Malek yer alıyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın