Cumali Ceber 2 Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı

0 1.799

Sosyal medya fenomenleri kısa videolarda ortaya çıkardığı karakterlere ait filmler çekerek sinema dünyasında başarı yakalamayı hedefliyorlar. Halil Söyletmez‘in ortaya çıkardığı Cumali Ceber tiplemesine ait ilk film 2017 senesi Ağustos ayında gösterime girmiş ve ilk üç günde 128.564 kişi tarafından izlenmişti. Toplamda 461.349 kişi tarafından izlenen ve büyük başarı elde eden Cumali Ceber: Allah Seni Alsın’ın devam filmi Cumali Ceber 2‘nin ilk fragmanı paylaşıldı.

Cumali Ceber 2 Filminin İlk Fragmanını İzle

Halil Söyletmez’i tekrar Cumali Ceber karakteri ile izleyeceğimiz ikinci film, Ceber’in huzurevinin yıkımına engel olmaya çalışırken ummadığı anda aşkın kucağına düşmesine odaklanıyor. Kamil Çetin’in kamera arkasına geçtiği filmde Serkan Şengül, Doğa Konakoğlu, Emre Keskin, Esra İşgüzar, İsmail Düvenci yer alıyor. Cumali Ceber 2 filminin senaryosu Özgür Akbaş ve Görkem Çakın tarafından yazılırken müzikler Abdurrahman Şimşek ve Batuhan Fırat tarafından yapılıyor.

cumali ceber 2 filmi hd izle

Cumali Ceber 2 Ne Zaman Çıkacak?

İzleyicilerinin taleplerine ve uyarılarına kulak vererek neredeyse küfürsüz çekilen Cumali Ceber 2 filmi, 8 Haziran 2018 tarihinde izleyici karşısına çıkacak.

Cumali Ceber 2 Filminin Konusu

Filmin resmi snopsisi şu şekilde; Cumali Ceber, büyük oğlu Cevher’e kız isteme hazırlığındayken, arsası dedesine ait olan mahalledeki huzurevinin yıkılacağını öğrenir ve mahalleliye bu yıkıma engel olacağının sözünü verir. Dedesi ise yıllar önce kendisine emanet ettiği köstekli saati geri getirmesi durumunda arsayı satmaktan vazgeçeceğini söyler ancak Çetin Enişte, Cumali’den gizli bir şekilde saati almış ve Pırıl’a hediye etmiştir. Saatin peşine düşen Cumali, dedesinin isteğini yerine getirmeye çalışırken Pırıl’a ilk görüşte aşık olmasıyla kendini garip bir maceranın ve aşkın içinde bulur.

Cevap bırakın