Jackie Chan’li Aksiyon Filmi: Bleeding Steel

0 2.489

Efsane dur durak bilmiyor ve popüler olduğu yıllardaki gibi aksiyon yapımlarında başrolde yer almaya devam ediyor. Tabii ki Jackie Chan‘den bahsediyoruz. Usta oyuncunun kamera karşısında tekrardan hünerlerini sergilediği film Bleeding Steel‘dan yeni fragman görücüye çıktı.

Bleeding Steel Filminden Fragman

Yönetmen koltuğunda Leo Zhang‘in oturduğu Chan’in Lin adında bir polis memurunu canlandırdığı film, bir bilim adamını korumakla görevli olan Lin’in kendini komplonun içinde bulması ve ortalığın karışmasına odaklanıyor. Daily Telegraph filmle ilgili bir haberinde, Sydney Opera binasının çatısında çekilen sahnelerde Jackie Chan’in dublör kullanmadan tek başına canlandırdığını belirtiyor. Yaşına rağmen aksiyon yapımlarında yer almasını ve dublör kullanmadan tehlikeli sahnelere devam etmesini tebrik etmek gerek.

bleeding steel filmi

Bleeding Steel Filmi Kadrosu

Vizyona girdiği ülkelerde izleyicileri tav edemese de kendine has tarzıyla beğeni toplayan Bleeding Steel filmi Hong Kong sinemasının dikkat çeken örneklerinden. Fragmanını yukarıda izlediğiniz filmde Jackie Chan’in yanı sıra Na-Na Ou Yang, Damien Garvey, Callan Mulvey ve Tess Haubrick yer alıyor. Fimin senaryosu ise Siwei Cui ve Erica Xia-Hou tarafından yazıldı.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın