Deadpool 3 Çıkacak Mı?

0 3.681

Süper kahraman filmlerinin sert, kanlı ve aşırıya giden bir örneği olan Deadpool, mutlaka izlenilmesi gereken çizgi roman uyarlamaları arasında yer alıyor. İlk filmi izleyenlerin büyük bir kısmı Deadpool 2‘yi iple çekmişti ki film 18 Mayıs 2018 tarihinde vizyona girecek. İlk filmle birlikte kendine has milyonlarca hayran elde eden aykırı karakter üçüncü filmle karşımıza çıkacak mı? Wade Wilson’ı büyük başarı ile canlandıran Ryan Reynolds ve yönetmen David Leitch, Deadpool 3 çıkacak mı? sorusunu yanıtladı ve hazırlık aşamasında olan X-Force filmi hakkında detaylar verdi.

deadpool 2 cable

Deadpool 3 Filmi Çekilecek Mi? Ne Zaman Çıkacak?

İlk filmi 783 milyon dolarlık gişe hasılatı elde eden Deadpool’un ikincisi hafta sonunda izleyici karşısına çıkacak. İlk filmin gişe başarısını geçeceği düşünülen Deadpool 2’nin prömiyerinde Ryan Reynolds ve David Leitch üçüncü film hakkında konuştu. Variety’de çıkan habere göre Reynolds; kafasında canlandırdığı Deadpool filminin Hugh Jackman‘ın son kez canlandırdığı Wolverine’in yer aldığı film olduğunu belirtti. Tabi bu hayalin Jackman’a bağlı olduğunu belirtirken bu aşamada Deadpool 3 filmi için net bir şey söyleyemeyeceğini ancak X-Force filmi için görüşmelerin sürdüğünü iletti.

Deadpool 2’nin yönetmen koltuğunda oturan David Leitch ise Deadpool ile ikinci filmde görünen Domino, Cable gibi karakterlerin yer alacağı X-Force filminin hazırlıklarının sürdüğünü belirtti. Leitch ayrıca yönetmen Drew Goddard‘ın bu karakterler çevresinde bir evren geliştirmeye çalıştığını da aktardı.

X-Force filmi ne zaman çıkacak? diye merak ediyorsanız henüz filmin vizyon tarihi belli değil.

Yazımıza son verirken aşağıya Deadpool 2’nin Türkçe dublajlı fragmanını izlemeniz için bırakalım 🙂

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın