46 Yok Olan Dizisinin Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!

0 41

İlk olarak Breaking Bad’in yerli uyarlaması olarak sosyal medyada konuşulan ardından farklı bir konuya sahip olduğu açıklanan “46 Yok Olan” dizisinden ilk fragman yayınlandı.

Behzat Ç dizisindeki Başkomiser Behzat karakteriyle izleyicilerin gönlünde taht kuran ardından Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku filminde yer alan Erdal Beşikçioğlu, hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Braking Bad dizisinin yerli uyarlaması olacağı yönünde dedikodular ortaya atılmış ancak yapılan açıklamalarla farklı bir konuya sahip olacağı ortaya çıkmıştı. 46 Yok Olan ismiyle ekranlara gelecek olan diziden ilk görüntüler geldi. Dizinin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı.

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan dizide sevilen oyuncu Erdal Beşikçioğlu başrolde yer alıyor. Dizide ayrıca Yasemin Allen, Melis Birkan, Saygın Soysal, Berkan Şal gibi isimler yer alıyor. Dizinin senaryosu Ercan Mehmet Erdem‘in kaleminden çıkarken yönetmen koltuğunda Serdar Akar oturuyor.

Önemli oyuncular ve dikkat çeken konusuyla merak uyandıran 46 Yok Olan, 60 dakikalık formatıyla dizi dünyasında izleyiciye rahat bir nefes aldırmayı planlıyor. Dizi, kız kardeşini hayata döndürmek için bir bilim insanının kendini kobay olarak feda etmesi, büyük çabalar harcaması ve sonunda kimsenin tahmin bile edemeyeceği yolculuğa çıkışının hikayesini ekranlara aktarıyor.

Cevap bırakın