Ali Atay ve Haluk Bilginer’li İnternet Dizisi: Masum

0 234

Türkiye’nin ilk profesyonel internet dizisi olarak duyurulan Masum’un yayınlanacağı tarih ve ilk fragmanı izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Online izleme alışkanlığı ülkemizde ivmesini hızla yükselten bir etkileşim. Öyle ki Netflix’in ülkemize giriş yapmasıyla birlikte bu oluşum farklı bir boyut kazandı. Oyuncuları arasında Haluk Bilginer, Ali Atay, Serkan Keskin, Okan Yalabık ve Tülin Özen gibi isimlerin yer aldığı Türkiye’nin ilk “profesyonel” internet dizisi Masum, Türk izleyicisine yeni bir deneyim kazandırmak için yola çıktı. Yayın tarihi de belli olan dizinin ilk fragmanı beğeniye sunuldu.

Masum Dizisi

Türkiye’nin İlk Profesyonel İnternet Dizisi: Masum

Dram ve suç türündeki Masum, emekli bir komiser olan Cevdet’in normal geçen hayatının bir anda alt üst olmasını konu ediniyor. Bayrak isimli tiyatro oyunundan adapte edilen internet dizisinin senaryosu Berkun Oya tarafından kaleme alınırken yönetmen koltuğunda ise Rüzgarda Salınan Nilüfer filmiyle adından söz ettiren Seren Yüce oturuyor. 60 dakikalık 8 bölümden oluşan dizinin 27 Ocak’ta yayın hayatına başlayacağı bildirildi. Masum, Blu TV platformunda izleyicilerle buluşacak.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın