Analar ve Anneler Dizisine Yeni Oyuncular Dahil Oldu!

0 105

Perşembe akşamının sevilen dizilerinden olan Analar ve Anneler dizisine yeni oyuncular dahil oldu. Dizinin 6. bölümünde dahil olan oyuncular ve rolleri.

ATV’nin yeni dizilerinden olan “Analar ve Anneler” izleyici tarafından sevildi ve reytinglere reytinlere yansıdı. Geçtiğimiz akşam ekranlara gelen 6. bölümde yeni oyuncular da rolleriyle diziye dahil oldular. 5 yıllık zaman atlamasıyla ekranlara gelen yeni bölümde yeni oyuncular Zeliha ve Kader’in değişen hayatlarıyla izleyici karşısına çıktı.

Geçtiğimiz akşam ekranlara gelen 6. bölümde Bestemsu Özdemir iyi gelirli bir ailenin kızı Sevgi’ye, usta oyuncu İpek Bilgin ise Sevgi’nin annesi İsmet karakterine hayat veriyor. Dizinin yeni bölümlerinde Kıvanç Kasabalı mimar Selçuk karakteriyle izleyici karşısına çıkacak. Yeni bölümlerinde aynı evlat için savaş veren iki annenin mücadelesi ekranlara gelecek. Zeliha ve Kader’in yürek sızlatan hikayesi izleyicilere “doğuran mı yoksa büyüten mi anne” sorusunu sorgulatacak.

Berkun Oya‘nın senaristliğini, Mehmet Ada Öztekin‘in yönetmenliğini üstlendiği Analar ve Anneler çarpıcı yeni bölümleriyle Perşembe akşamları ATV ekranlarında!

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın