Arka Sokaklar Artık Fox TV’de Yayınlanacak!

0 213

Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizilerinden olan Arka Sokaklar yeni sezonda yeni kanalında ekranlara gelecek. Arka Sokaklar Fox TV’de mi yayınlanacak?

Uzun yıllar boyunca yayınlandığı her bölümle izleyiciyi ekranlara kilitleyen Arka Sokaklar dizisi yeni kanalında ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Dizi sezonu başlamadan önce ATV ekranlarında yayınlanacağı konuşulan dizinin FOX TV ile anlaşıldığı konuşuluyor.

Aralık ayı itibariyle FOX ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan dizide bir kaç değişikliğe de gidildi. Başrollerini Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Alp Korkmaz, Özlem Çınar ve Figen Evren gibi isimlerin üstlendiği diziye Meryem Dörtkardeş dahil oldu. Dörtkardeş, Arka Sokaklar dizisinin yeni bölümlerinde hemşire rolüyle izleyici karşısına çıkacak. Ayrıca iki sezondur dizide rol alan Buse Varol yeni sezonda Arka Sokaklar‘da yer almayacak.

Aralık ayında yeni bölümleriyle ekranlara gelmesi beklenilen Arka Sokaklar’da İlker İnanoğlu, Gülcan Aslan, Beril Kayar, Müge Boz ve Can Nergis diziden ayrıldı.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın