Battlefield Oyununun Dizisi Geliyor

0 69

Oyunlardan sinema ve televizyon dünyasına adapte edilenler arasına Electronic Arts’ın 2002 senesinde piyasaya sürdüğü Battlefield dahil oluyor. Sevilen oyun Paramount Television ve Anonymous Content işbirliği ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Sinema salonlarında izlediğimiz filmler gibi birbirinden farklı hikaye ve kurguları olan video oyunlar, sinema ve televizyon dünyasına ilham kaynağı oluyor. Daha önce Hitman, Prince of Persia, Silent Hill, Tomb Raider, Resident Evil ve World of Warcraft gibi oyunların uyarlamaları sinema salonlarını ziyaret etmiş, oyun takipçilerini heyecanlandırmıştı. Şimdi de Electronic Arts tarafından 2002 senesinde piyasaya sürülen 60 milyonu aşkın oyuncusuyla dünyanın sevilen bilgisayar oyunu Battlefield uyarlaması geliyor. 11 farklı serisiyle oyun tutkunlarının sıkı takibinde olan Battlefield, televizyon dizisi olarak izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Battlefield Dizi

Battlefield Dizisi Çekilecek

2016 Oscar Ödülleri’nde En İyi Film seçilen Spotlight ve Wikileaks: Beşinci Kuvvet filmleriyle adından söz ettiren yapımcı Michael Sugar ve Ashley Zalta, Battlefield dizisinin yapımcıları arasında yer alırken bir diğer ortak ise Paramount Television. Usta yapımcı Sugar, yeni proje için “Battlefield’ın muhteşem bir oyun kurgusu ve kendine has nişancı bir hayran kitlesi var.” dedi. Paramount TV başkanı Amy Powel ise “Paramount TV farklı sektörlerdek değişik ve insanların ilgisini çeken çalışmaları takip ediyor, bunları kendi izleyicisi ile buluşturmak için projeler geliştiriyor. Electronic Arts’ın çıkardığı Battlefield kusursuz dinamiği olan ve oyun tutkunlarını kendine bağlayan bir sihre sahip. Biz EA ve Anonymous Conten ile birlikte çalışmaktan mutluyuz.” dedi.

Cevap bırakın