Burak Özçivit, Kara Sevda için Bıyıklarından Vazgeçti!

0 117

Yeni sezonun merak edilen dizilerinden biri olan Kara Sevda’nın detayları ortaya çıkıyor! Burak Özçivit, başrolü üstlendiği dizi için bıyıklarından vazgeçti. İşte dizi ile ilgili detaylar…

Çalıkuşu ve Muhteşem Yüzyıl gibi dizilerde canlandırdığı karakterlerde saç ve sakallı imajıyla hayranlarının gönlünü çalan Burak Özçivit, yeni dizisinde bıyık ve sakallarına veda ediyor. Star TV’nin yeni sezonda en iddialı dizilerinden biri olan Kara Sevda‘da maden mühendisi olarak karşımıza çıkacak Özçivit yeni imajıyla şaşırtacak.

Musallat ve Aşk Sana Benzer filmleriyle sinemaseverlerin karşısına çıkan Burak Özçivit, Fatih Harbiye ve Hayat Devam Ediyor dizileriyle tanıdığımız Neslihan Atagül‘ün başrolleri üstlendikleri Kara Sevda‘nın ikinci tanıtım videosu da yayınlandı. Yeni videoda Özçivit’in bıyıksız ve sakalsız halini de görülüyor.

Ay Yapım‘ın yapımcılığını, Hilal Saral‘ın yönetmenliğini, Anıl Eke ve Özlem Yılmaz‘ın senaristliğini üstlendiği dizi yeni sezonun önemli dizileri arasında gösteriliyor. İlk sahnelerinin çekimleri Zonguldak’ta bir maden ocağında gerçekleştirilen Kara Sevda, uzak dünyaların insanları Kemal ve Nihan’ın mucizevi aşk hikayesini ekranlara taşıyor.

Kara Sevda dizisi Eylül ayında Star TV ekranlarında. Aşağıya Burak Özçivit‘in yeni imajını görebileceğiniz görselleri sıraladık.

Burak Özçivit - Kara Sevda

Burak Özçivit - Kara Sevda

Burak Özçivit - Kara Sevda

Burak Özçivit - Kara Sevda

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın