Diriliş Ertuğrul Dizisine Yeni Oyuncu Dahil Oldu!

0 93

2. sezonuyla ekranlarda olan Diriliş “Ertuğrul” oyuncu kadrosunu güçlendiriyor. TRT 1 ekranlarının heyecanla izlenen dizisine Mehmet Polat dahil oldu.

Aralık 2014’ten bu yana yayınlanmaya devam eden Diriliş Ertuğrul ekran macerasına devam ediyor. Mehmet Günay‘ın yönetmenliğini, Mehmet Bozdağ‘ın senaryosunu yazdığı dizi 2. sezonuyla izleyicilerin karşında. Heyecanlı yeni bölümlerle izleyiciyi ekranlara kilitleyen Diriliş Ertuğrul‘un oyuncu kadrosuna da yeni isimler katılıyor. Diziye son olarak “Acı Hayat” dizisinde canlandırdığı Bekir Karadağ ve Kurtlar Vadisi‘nde canlandırdığı Cerrahpaşalı Metin karakteriyle hafızalarda yer eden Mehmet Polat diziye dahil oldu. Başarılı oyuncu dahil olduğu Diriliş Ertuğrul’a 36. bölümde dahil olacak ve Gümüştekin karakteriyle izleyici karşısına çıkacak.

Engin Altan Düzyatan,Esra Bilgiç, Kaan Taşaner, Didem Balçın, Osman Soykut, Uğur Güneş, Hülya Darcan, Evrim Solmaz ve Mehmet Çevik‘in yer aldığı Diriliş Ertuğrul‘a 2. sezon başlangıcında Zeynep Kızıltan ve Ayberk Pekcan da dahil olmuştu. Diriliş “Ertuğrul”, 36. bölümüyle 2 Aralık Çarşamba günü saat 20:00’de TRT 1 ekranlarında.

Diriliş

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın