Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a Yeni Oyuncu!

0 94

Tanınmış oyuncularıyla önemli bir giriş yapan “Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisi yeni oyuncularla kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Diziye daha önce Kurtlar Vadisi’nde rol alan Erdal Küçükkömürcü dahil oldu.

Ekranlara gelmeye başladığı günden bu yana kendine has bir izleyici kitlesi elde eden ATV‘nin mafya dizisi “Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz” oyuncu kadrosunu genişleterek izleyicisini memnun etmeye devam ediyor. Ekranların tanınan isimleri Oktay Kaynarca, Kenan Çoban, Deniz Çakır, Müjde Uzman, Yunus Emre Yıldırımer ve Ozan Akbaba gibi isimler yer aldığı diziye daha önce Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Raci Şaşmaz karakterinde izlediğimiz “Erdal Küçükkömürcü” dahil oldu.

Daha önce Kurtlar Vadisi serisi ile adını duyuran ve yeraltının kirli yüzünü gösteren dizilerde rol alan Kenan Çoban‘ı kadrosuna katan “Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisi bu kez Kurtlar Vadisi Pusu kadrosunda yer alan Erdal Küçükkömürcü‘yü diziye dahil etti.

Senden Başka, Aşk Kapıyı Çalınca, Koşu Köyü Delisi, Kurtlar Vadisi Pusu, Babam İçin ve son olarak Reaksiyon dizisinde rol alan Erdal Küçükkömürcü‘nün de dahil olduğu dizi, genç yaşında girdiği yer altı dünyasında adaletiyle nam salan Hızır Çakırbeyli’nin devlet ve ailesiyle olan karmaşık ilişkilerini ekranlara getiriyor.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 12. bölümüyle 24 Kasım saat 20:00’de ATV ekranlarında.

Erdal Küçükkömürcü

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın