Filinta Ekranlara Geri Dönüyor! 2. Sezon Tanıtımı Yayınlandı!

0 87

Eylül ayına yaklaştıkça dizilerin yeni sezonlarıyla ilgili haberleri sıkça duymaya başladık. Yeni başlayacak diziler ve devam edenlerle ilgili detaylar birer birer gün yüzüne çıkıyor. Filinta dizisinin 2. sezon tanıtım fragmanı yayınlandı!

Ekranlara gelmeye başladığı ilk günden bu yana merakla izlenen dönem dizisi Filinta 2. sezonuyla ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Yeni sezonda da TRT 1 ekranlarında izleyeceğimiz dizide pek çok değişiklik yapıldı. Geride bıraktığımız sezonda yönetmen koltuğunda oturan Ömer Gökhan Erkut, Filinta dizisinin 2. sezonunda yerini Osman Kaya‘ya emanet ediyor. Filinta dizisinin ilk sezonunda yardımcı yönetmen olarak yer alan Kaya; Lise Defteri, Emret Komutanım, Karadağlar, Kurt Kanunu, Acayip Hikayeler, Kaçak gibi dizilere Beyza’nın Kadınları ve Banyo gibi yapımlara imza atmıştı.

Onur Tuna, Damla Aslanalp, Mehmet Özgür, Naz Elmas, Serhat Tutumluer, Kamil Güler gibi isimlerin başrolde yer aldığı Filinta dizisine yeni sezonda Karadayı dizisinde oynayan Rıza Kocaoğlu‘nun da dahil olması bekleniyor.

Es Film‘in yapımcılığını, Altuğ Küçük‘ün senaryosunu, Osman Kaya‘nın yönetmenliğini üstlendiği Filinta dizisi, Eylül ayında 2. sezonuyla ekranlarda!

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın