Game of Thrones’un Yeni Sezonundan Karakter Afişleri

0 52

Game of Thrones hayranları büyük bekleyişe sabırla devam ediyor. Yeni içeriklerle heyecanı biraz daha arttıran dizi bu kez 6. sezonda yer alacak olan karakterlerin afişlerini paylaştı. 6 sezona ait olan afişler her an her şeyin olabileceğinin sinyallerini veriyor.

Tüm dünyada milyonlarca izleyicisi olan HBO dizisi Game of Thrones, 6. sezonunda sürprizlerle gelebileceğinin işaretlerini vermeye devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda ikinci tanıtım fragmanıyla tüm takipçilerini büyük heyecanla birlikte meraklandıran Game of Thrones 6. sezonundan yeni karakter posterlerini paylaştı.

Geride bıraktığımız günlerde, “Yüzler Salonu” başlıklı tanıtım fragmanında geçtiğimiz sezonlarda ölen karakterlerin yanı sıra; Sansa Stark, Daenerys Targaryen ve Tyrion Lannister gibi hayata devam eden karakterler de yer alıyordu. Twitter üzerinden paylaşılan yeni karakter posterleri ise Nymeria Sand, Oberyn Martell, Jon Snow, Daenerys Targaryen, Melisandre ve Daario Naharis gibi isimleri de daha yakından görme şansı elde ediyoruz.

Şimdiye kadar yayınlanan görseller, tanıtım fragmanları ve posterler yeni sezonla ilgili tam olarak bilgi vermediği gibi kafalarda soru işaretleri de bıraktı. John Snow, Sansa Stark, Cersei Lannister ve birçok karakterin durumunun ne olacağı ile ilgili detaylar büyük ihtimalle Game of Thrones 6. sezon ilk fragmanıyla ortaya çıkacak. Ancak HBO’nun sıkı tutumu ilk fragmanda da merakta önemli bilgilere erişemeyebileceğimizin sinyali olabilir.

Game of Thrones dizisi 6. sezonuyla 24 Nisan’da HBO ekranlarında olacak.

Game of Thrones 6. Sezon

Game of Thrones 6. Sezon
Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın