”Gamsız Hayat” Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu!

0 74

Yeni sezonun başlamasıyla birlikte yeni diziler ekran maceralarına başlıyor. Show TV’nin iddialı dizilerinden olan ”Gamsız Hayat” dizisinin yayın tarihi kesinleşti.

Beklenen diziler birer birer ekran maceralarına başlıyorlar. Show TV‘nin yeni dizisi ”Gamsız Hayat” yeni yayın döneminin iddialı dizilerinden biri olarak ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Beni Unutma, Evlerden Biri, Fatih-Harbiye ve Yılanların Öcü gibi dizilerin yapımcılığını üstlenen Koliba Film, yeni dizi Gamsız Hayat‘ında yapımcılığını üstleniyor. Oyuncu kadrosunda önemli isimlerin yer aldığı dizinin senaryosu Kubilay Zerener, Ayça Mutlugil, Alev Toprakoğlu ve Melike Vatansever‘in imzasını taşıyor.

Ceyda Ateş (Ela), Ali Aksöz (Mert), Ahmet Rıfat Şungar (Kaan), Dilara Öztunç (Nurcan), Nail Kırmızıgül (Levent), Berrak Kuş (Asiye), Itır Esen (Nazan), Gazanfer Ündüz (Taner), Gürsu Gür (Halil), Hakan Ummak (Neco), Kenan Acar (Arda), Miray Şahin (Yasemin), Güzide Arslan (Seda), Alara Bozbey (Aslı), Batur Belirdi (Vural), Onur Bilge (Raşit), Banu İnan (Hacer), Feyza Işık (Zehra), Cenk Hakan Köksal (Dursun), Altan Alkan (Cemil), Yaşar Akın (Mümtaz), Oral Özer (Tayfun) gibi isimlerin bulunduğu dizinin yönetmenliğini ise Hakan Gürtop üstleniyor.

Gamsız Hayat 19 Ekim Pazartesi Show TV Ekranlarında!
19 Ekim Pazartesi günü 1. bölümüyle ekranlara gelecek olan ”Gamsız Hayat” dizisinin konusu ise şöyle: Özel bir üniversitede okuyan sıkı üç arkadaş Ela, Kaan ve Arda aynı üniversitede asistan olan Tayfun’a büyük bir oyun oynamaya kalkışırlar. Tayfun’un Ela’ya duyguyu umutsuz aşkın farkında olan üçlü oyuna başlarlar ancak sonuçları hiç de güzel bitmeyecektır. Ela vicdan azabından kıvranırken, Kaan ve Arda da beklenmedik gerilimli durumlara sürüklenir. Tayfun’u abisi olarak belleyen Mert, yaşananların hiç de göründüğü gibi olmağından şüphelenir ve abisini bu hale getirenlerden intikam almak için yemin eder.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın