”Hatırla Gönül” Dizisi Ekranlara Gelmeye Hazırlanıyor!

0 66

Yeni sezonun gelmesiyle birlikte birbirinden iddialı yeni diziler izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Star TV’nin yeni dizisi ”Hatırla Gönül” ekranlara gelmek için hazırlanıyor.

Star TV’nin yeni dizisi için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Tutkulu bir aşkı ve aşkın gölgesinde kalan intikam hikayesini ekranlara taşıyacak olan ”Hatırla Gönül” yayınlanan fragmanlarıyla dikkatleri çekmeyi başarmıştı. Kış Masalı, Bir Günah Gibi ve Merhamet gibi dizilerin yönetmenliğini üstlenen Gül Oğuz‘un kamera arkasına geçtiği dizi ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Deniz Yeşilgün ve Esra Çetek‘in senaryosunu yazdığı dizinin oyuncu kadrosu da adından söz ettirecek cinsten. Dizide Yaprak Dökümü, Sensiz Olmaz, Kayıp Şehir, Aramızda Kalsın gibi dizilerde izlediğimiz Gökçe Bahadır, Engin Öztürk ve Onur Saylak yer alıyor. Gönül karakterini Gökçe Bahadır canlandırırken Yusuf rolünde ise Engin Öztürk’ü izleyeceğiz. Tekin rolü ise Onur Saylak’a emanet.

Most Production yapımcılığında izleyiciyle buluşacak olan ”Hatırla Gönül”,  Gönül; Yusuf ve Tekin’in tutkulu aşkları arasında sürüklenmektedir. Yusuf yıllar sonra buluğu aşkı ile oğlu arasında tercih yapmak zorunda kalırken, Tekin ise sahip olduğu güce ve tutkulu aşkına rağmen sevdiği kadını kaybetmekle yüzleşecek.

Star TV‘nin yeni dizisi ”Hatırla Gönül”, 11 Ekim Pazar akşamı izleyiciyle buluşacak.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın