Hayat Mucizelere Gebe Dizisinden İlk Görüntüler Geldi!

0 41

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan ”Hayat Mucizelere Gebe” dizisinin detayları ortaya çıkıyor. Yeni sezonda ekranlarda olacak olan dizinin ilk fotoğrafları görücüye çıktı.

Medyapım‘ın yapımını Fatih Aksoy‘un yapımcılığını üstlendiği ”Hayat Mucizelere Gebe” dizisinin detayları ortaya çıkmaya devam ediyor. Yönetmenliğini Kerem Altuğ, senaryosunu ise Meryem Hür‘ün üstlendiği Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan dizinin çekimleri başladı ve setten ilk görüntüler paylaşıldı.

Hayattan tek isteği öğretmenlik atamasını alıp mesleğine başlamak ve aşık olduğu adamla evlenmek olan İnci’nin tıbbi bir kaza sonucu hayatının altüst olmasını ekranlara taşıyacak olan dizide Hande Ataizi, Damla Colbay, Yiğit Dikmen, Yusuf Akgün, Erkan Sever, Burcu Binici ve Işıl Yücesoy gibi isimler yer alıyor.

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan dizinin konusu ise şöyle:

İnci, rutin bir muayene için gittiği jinekolog tarafından yanlışlıkla yapılan suni döllenmeyle hamile kalır. Üstelik zerk edilen numuneler çalıştığı otelin sahibi Engin Akarcalı’ya aittir ve kanser tedavisi görmüş genç adamın baba olabilmek için bu son şansıdır. Bu olay İnci için olduğu kadar, annesi Süheyla, anneannesi Esma, evlenmek üzere olduğu komiser Serhat için de şoke edicidir. İnci zamanla hayatın mucizelere gebe olduğunu ve onun gücüne karşı koyamayacağını anlayacak, kendisi ve bebek için en doğru kararı vermeye çabalayıp duracaktır.

Hayat Mucizelere Gebe

Hayat Mucizelere Gebe

Hayat Mucizelere Gebe

Hayat Mucizelere Gebe

Cevap bırakın