Kadir Doğulu’nun Kösem Sultan İmajı Merak Uyandırdı!

0 105

Kösem Sultan dizisinin oyuncu kadrosu şekillenmeye devam ediyor. Televizyon dünyasının öne çıkan oyuncularını kadrosuna katan diziye son olarak Kadir Doğulu katıldı. Doğulu imajıyla dikkatleri üzerine çekti.

Yeni sezonda ekranlara gelmesi beklenen ve bazı oyuncu krizleri yaşanan Kösem Sultan dizisinin detayları gelmeye devam ediyor. Mete Horozoğlu, Fikret Kuşkan, Hülya Avşar, Yıldız Çağrı Atiksoy, Esra Dermancıoğlu, Alican Yücesoy, Aslıhan Gürbüz, Erkan Kolçak Köstendil gibi isimlerin yer aldığı diziye genç isimler dahil oldu. Son olarak Benim Adım Gültepe dizisinde rol alan Ekin Koç ve Güzel Köylü dizisinde yer alan Berk Cankat‘ın ardından Kadir Doğulu da Kösem Sultan dizisinde!

Son olarak Fatih Harbiye ve Sevdam Alabora dizilerinde yer alan Kadir Doğulu, yeni dizisi Kösem Sultan‘ın setinden bir fotoğrafı sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı. Yeni imajının yer aldığı fotoğrafta bir ayrıntı da gözlerden kaçmadı. Doğulu, paylaştığı fotoğrafta genç Kösem Sultan‘ı canlandıracak olan 17 yaşındaki Yunan oyuncunun yüzünün göründüğü bölümü kırptı.

Kösem Sultan / Kadir Doğulu

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın