Kara Sevda Dizisinde İntikam Zamanı!

0 66

Star TV ekranlarına bomba gibi bir başlangıç yapan Kara Sevda dizisi izleyici tarafından sevilmişe benziyor! Ekranlara 3. bölümüyle gelecek olan Kara Sevda’da intikam çanları çalıyor.

Burak Özçivit ve Neslihan Atagül‘ün başrolleri paylaştıkları Kara Sevda dizisi bu akşam 3. bölümüyle ekranlara gelecek! Dizide Kemal’in İstanbul’a geri dönmesi ve Emir’le anlaşması, Nihan’ı derinden sarsıyor. Nihan, evlilik yıldönümü kutlamasında Kemal’i karşısında görmenin şokunu atlatamamışken, Kemal’in ağzından çıkan her cümle Nihan’ı bir kez daha vuracaktır.

Nihan, Kemal’e söyleyemediği gerçeklerle yaşamaya çalışırken Kemal’se aşkına rağmen, Nihan’a olan öfkesinden gözü dönmüştür. Emir’le Kemal’in yaşadığı anlaşmazlıklar, Kemal’e olan öfkesinin her geçen gün biraz daha artmasını sağlar. Diğer taraftan Kozcuoğlu ile Sezin ailesinin ortak sınırını bilen gizemli kişi, şantajlarına bir yenisini daha ekler.

Anıl Eke, Özlem Yılmaz ve Burcu Görgün‘ün senaryosunu yazdığı dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Kürşat Alnıaçık, Zeyno Eracar, Orhan Güner, Neşe Baykent, Barış Alpaykut, Melisa Aslı Pamuk ve Burak Sergen gibi isimler yer alıyor. Kara Sevda, 28 Ekim Çarşamba 3. bölümüyle Star TV ekranlarında!

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın