Kertenkele 2. Sezonu ile Geri Dönüyor!

0 71

Geçtiğimiz sezon ATV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Kertenkele dizisi oyuncu kadrosu ve sıcak konusuyla izleyicilerin dikkatini çekmişti. Dizinin ikinci sezonu için çekimleri başladı!

Tüm diziler yeni sezon hazırlıklarına başladı. Geçtiğimiz sezon ATV ekranlarında yayınlanan Kertenkele dizisi de yeni sezonuyla hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. İlk sezonuyla dizi izleyicilerinin beğenisini kazanan ve yeni bölümleri ilgi ile izlenen Kertenkele dizisi 35. bölümünden itibaren ekranlarda olacak.

Yeni bölümleriyle heyecan, aşk ve aksiyonu izleyicisine tattıracak olan, başrollerini Timur Acar ve Sera Tokdemir gibi isimlerin paylaştığı Kertenkele dizisinin ikinci sezon çekimleri başladı!

Yapım Atolyesi‘nin yapımcılığını, Cem Tabak‘ın yönetmenliğini üstlendiği Kertenkele‘nin oyuncu kadrosunda Timur Acar ve Sera Tokdemir‘in yanı sıra; Erdinç Gülener, Dilşad Şimşek, Mehtap Bayrı, Eda Özerkan, Duygu Yıldız, Serkan Kuru, Umut Oğuz, Ececan Gümeci, Selahattin Taşdöğen, Sinan Çalışkanoğlu, Gafur Uzuner, Yıldırım Memişoğlu, Cem Emüler, Emre Melemez, Fatih Doğan, Faruk Karaçay, Özden Özgürdal, Nur Tüzün, Seda Telciler, Merve Dizdar, Merve Hazer, Doğaç Yıldız, Can Güreler, Uğur Kanbay ve Şemsi İnkaya yer alıyor.

Dramatik sahnelerin yer aldığı Kertenkele dizisinde aksiyon da eksik olmuyor. Büyük merak uyandıran sezon finaliyle izleyicilerinin kafasında soru işaretleri bırakan dizide Kertenkele (Timur Acar), nişanlısı Zehra ve kız kardeşini kurtarmaya çalışırken büyük bir patlamada kaza geçirmişti. Kazaya da en yakın arkadaşı Şevket şahit olmuştu.

Kertenkele dizisi büyük sürprizleriyle, Eylül ayında izleyicisiyle buluşacak.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın