Kiraz Mevsimi Dizisi Final Yapıyor!

0 75

Televizyon ekranlarında reyting savaşları tüm hızıyla devam ediyor. Birbirinden önemli dizilerin yer kıran kırana en çok izlenen olmaya çalışıyor. Kiraz Mevsimi ve Çilek Kokusu dizisi reytinglere yenik düşecek mi?

Süreç Film‘in yapımcılığını üstlendiği ve geçtiğimiz yıl izleyiciyi ekranlara kilitleyen gençik dizisi Kiraz Mevsimi, yeni sezonda iddialı dizilerin de ekranlra gelmeye başlamasıyla birlikte eski reytinglerini yaklayamaz hale geldi. İstenildiği reytingleri yakalayamayan dizi için yayından kaldırılma kararı alındı.

Serkan Çayoğlu, Özge Gürel, Dağhan Külegeç ve Nilperi Şahinkaya‘nın başrollerini paylaştıkları dizi 5 Aralık Cumartesi akşamı 60. bölümüyle ekranlara gelecek ve final yapacak.

Çilek Kokusu dizisi ne zaman final yapacak?
Gold Film’in yapımını Aslı Zengin’in senaristliğini Filiz Gülmez Pakman’ın yönetmenliğini üstlendiği Çilek Kokusu’da ekranlara veda etmeyi bekleyen diziler arasında. Demet Özdemir, Yusuf Çim, Ekin Mert Daymaz, Mahir Günşiray, Mine Tugay, Murat Başoğlu ve Laçin Ceylan gibi isimlerin yer aldığı dizi 26 Kasım’da ekranlara veda edecek.

Star TV’de ekranlara gelen dizinin yapımcısı Twitter’dan Çilek Kokusu hakkında açıklama yaptı. ”Yapımcı dizi bitirmez kanal bitirir. Reklam gelirleri kanalı tatmin etmediği için final kararı aldı. 4 reytingin altı diziler için risktir. Çilek Kokusu’nun finali mutlu son olacak.” dedi.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın