Leyla ile Mecnun Dizisi Yeniden Başlayacak mı?

0 61

Büyük bir hayran kitlesine sahip olan Leyla ile Mecnun dizisi yeniden ekranlara mı gelecek? Sosyal medyada dedikoduları dönen dizi izleyicilerini heyecanlandırdı.

Yayın hayatına 2011 yılında başlayan ve kendine has bir hayran kitlesi edinen Eflatun Film‘in yapımcılığınu Burak Aksak‘ın senaryosunu yazıp Onur Ünlü‘nün yönetmenliğini yaptığı Leyla ile Mecnun geri mi dönüyor? TRT 1 ekranlarında 3 sezon boyunca ekranlara gelen ve 2013 yılında final yapmadan yayından kaldırılan dizi hakkında sosyal medyada dedikodular dolaşıyor.

Ali Atay, Ezgi Asaroğlu, Zeynep Çamcı, Müge Boz, Melis Birkan, Serkan Keskin, Ahmet Mümtaz Taylan, Cengiz Bozkurt, Osman Sonant, Köksal Engür ve Ege Tanman gibi isimlerin yer aldığı dizi hakkında resmi bir açıklama yapılmazken Ahmet Mümtaz Taylan, ”Leyla ile Mecnun Yeniden Ah keşkem nihayetinde börek açabilen babayız” şeklinde tweet attı.

Dizinin hayranları ise Twitter’da ”LeylaMecnunYeniden” etiketiyle attıkları tweet’lerle birinci sıraya yerleşti. Dizinin hayranları büyük bekleyişe devam ediyor.

Cevap bırakın