Mayıs Kraliçesi’nin 6. Bölümü Ertelendi

0 70

Birol Güven’in yapımcılığını Yağmur Tanrısevsin’in başrolünü üstlendiği Mayıs Kraliçesi dizisi bu hafta yayınlanmayacak! Show TV ekranlarının beğenilen yeni dizisi neden yayınlanmıyor?

Yapımını Mint Prodüksiyon, yapımcılığını Birol Güven, senaristliğini Emre Kavuk ve yönetmenliğini Korhan Bozkurt, Yıldız Aşanboğa‘nın üstlendiği Mayıs Kraliçesi dizisi için kötü haber geldi. Salı akşamları ekranlara gelen dizi bu hafta 6. bölümüyle izleyiciyle buluşacaktı ancak beklenmeyen bir kararla dizi bu hafta ekranlara gelmeyecek.

Yağmur Tanrısevsin
‘in başrolde yer aldığı dizide Burak Hakkı, Ahmet Olgun Sunear, Hatice Aslan, Derya Şensoy, Cansın Özyosun, Kazım Akşar, Sinem Karel Gürtekin, Erkan Taşöğen ve Serhan Onat gibi isimlerin yer alıyor. 15 Aralık Salı günü ekranlara gelmesi beklenen dizinin bu hafta ekranlara gelmeyeceği anlaşıldı. Show TV’nin yayın akşında görünmeyen dizinin yerine Güldür Güldür Show – Tekrar bölümü ekranlara gelecek. Mayıs Kraliçesi’nin 6. bölümü ise 22 Aralık Salı akşamı 19:45’te ekranlara gelecek.

Cevap bırakın