Mr. Robot Dizisinin 2. Sezonundan Detaylar

0 77

Ekranlara gelmeye başladığı ilk bölümden itibaren tüm izleyicilerin dikkatini çeken dizilerden biri olan Mr. Robot, başarısını 2. sezonda da devam ettirmek istiyor. Altın Küre Ödülleri’nde ödülleri kucaklayan Mr. Robot’un 2. sezonundan detaylar geldi.

İlk sezonundaki başarısıyla 73. Altın Küre Ödülleri‘nde “En İyi Drama Dizisi” dalında ödül kazanan Mr. Robot 2. sezonuyla izleyicilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Henüz ilk bölümün ardından 2. sezon için bileti kapan Mr. Robot başarılı ivmesini yeni bölümlerinde arttırarak izleyiciler kendine bağlamayı başardı.

İlk sezonundaki başarısını Altın Küre ile taçlandıran Mr. Robot oyuncuları Rami Malek, Christian Slater, Portia Doubleday ve Carly Chaikin ve yönetmen Sam Esmail yayıncı kuruluşun düzenlediği panelde ilk sezon hakkında düşüncelerini paylaşarak ikinci sezon için ipuçları verdi.

Sam Esmail
, “Mr. Robot dizisinin genelinde Elliot’ın duygusal yolculuğuna odaklandık. Bundan dolayı yeni sezonda da odak noktası benim için Elliot ve Mr. Robot’ın nasıl uzlaşacağını görmek ve Elliot’ın halüsinasyon gördüğü gerçeğiyle yüzleşmesi olacak. İlk sezonun etkileyici performanslarından birini sergileyen B.D. Wong, gizemli karakterini koruyacak ve bu gizemlerin çözülmesi zaman alacak.” dedi.

Mr. Robot dizisinin ikinci sezonu 2016’nın yaz aylarında izleyiciyle buluşacak.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın