Serhat Teoman Dizinin Bittiğini Instagram’dan Duyurdu!

0 49

Ekranlara gelmeye başlamasının ardından kendine has bir izleyici kitlesi elde eden “Acil Aşk Aranıyor” ekran macerasına son veriyor! Dizinin başrol oyuncusu Serhat Teoman dizinin vedasını Instagram hesabı üzerinden duyurdu.

Med Yapım imzalı Show TV’nin romantik komedisi “Acil Aşk Aranıyor” ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Pazar günleri ekranlara gelmeye başlayan ve izleyicilerin ilgisini çekince Çarşamba gününe kaydırılan dizi 24. bölümüyle ekranlara veda ediyor. İlk sezonunda izleyiciyi ekranlara bağlamayı başaran dizi ikinci sezonda büyük bir düşüş yaşayarak reytinglerde istediğini alamadı ve beklenen son yaklaştı.

24. final bölümyle ekranlara gelmeye hazırlanan Acil Aşk Aranıyor, yolları bir hastanenin acil servisinde kesişen iki doktorun, Nisan ile Sinan’ın, eğlenceli ve çekişmeli aşk hikayesine odaklanıyor. Havada aşk kokusunun olduğu dizide ayrıca; Tamer Tıraşoğlu, Rojda Demirer ve Sertan Erkaçan gibi isimler yer alıyor. Senaryosunu Gökhan Horzum’un yazdığı dizinin yönetmenliğini ise Hakan İnan üstleniyordu.

Dizinin başrol oyuncusu Serhat Teoman resmi Instagram hesabı üzerinden dizinin finalini duyurdu.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın