Sinemanın En Cesur Aşk Filmleri

0

Mavi En Sıcak Renktir

en cesur filmler listesi

Film hakkında: Ergenlik döneminden geçen 15 yaşındaki Adele’in eşcinsel bir ilişkide tek tarafın yani Adele’in gözünden yaşananları konu alıyor.

Eyes Wide Shut 1999

Eyes Wide Shut 1999

Film hakkında: Stanley Kubrick’in yönetmenliğini yaptığı filmde, bir sanat müzesi müdürüyle evli olan New Yorklu bir doktorun öyküsü anlatılıyor. Karısı, kendisini aldatmayı düşündüğünü itiraf ettikten sonra Dr. Harford, kendisini gece boyu sürecek olan tehlikeli bir cinsel ve ahlaki keşif seyahatinde bulur.

 

Looking for Mr. Goodbar 1977

Looking for Mr. Goodbar 1977

Film hakkında: Adanmış bir öğretmen, gecelerini barlarda dolaşarak geçirmektedir. Bu sırada, şiddet fantezileriyle dolu bir cinsellik yaşabileceği adamlar aramaktadır.

 

Secretary 2002

Secretary 2002

Film hakkında: Akıl hastanesinden henüz çıkmış olan bir kadın, zorlu bir avukatın yanında sekreter olarak işe başlar. Bir süre sonra aralarındaki işveren-çalışan ilişkisi, sadomazoşist bir cinselliğe dönüşür.

 

Shortbus 2006

Shortbus 2006

Film hakkında: Bir grup New Yorklu; sanat, müzik, politika ve şehvetle ünlü bir yeraltı salonunda, kendi romanitk ve cinsel bir ortamlarını kurarlar.

 

Y Tu Mamá También 2001

Y Tu Mamá También 2001

Film hakkında: Meksika’da iki genç çocuk ve çekici bir kadın, bir yolculuğa çıkarlar ve hayat, arkadaşlık, seks ve birbirleri hakkında birçok şey öğrenirler.

 

Crash 1996

Crash 1996

Film hakkında: Bir televizyon yönetmeni ciddi bir trafik kazası geçirdikten sonra, yaralı ve farklı cinsel eğilimleri olan trafik kazası kurbanlarına ait yeraltı külütürünü keşfeder. Kurbanlar, araba kazalrını eşletriyle olan cinsel yaşamlarını gençleştirmek ve renklendirmek için kullanmaktadırlar.

 

The Doom Generation 1995

The Doom Generation 1995

Film hakkında: Jordan White ve Amy Blue, problemli iki gençtir. Kendileri gibi genç bir serseri olan Xavier Red’i seçerler ve üçlü, şiddet ve seks dolu bir yolculuğa çıkarlar.

 

9 Songs 2004

9 Songs 2004

Film hakkında: Londra’da, İngiliz bir buzbilimciyle Amerikalı bir öğrenci arasında bir aşk filizlenir.  Birlikte rock konserlerine giden çifitn ilişkisi, giderek daha yoğun ve tutkulu bir hal alır.

 

À l’aventure 2008

À l'aventure 2008

Film hakkında: Cinsel tatminsizlik yaşayan genç bir kadın, çeşitli cinsel deneyimleri ve senaryoları takip etmeye başlar.

Anatomy of Hell 2004

Anatomy of Hell 2004

Film hakkında: Bir kadın eşcinsel bir adamı, dört gece boyunca evinde kendisini izlemesi için işe alır.

- Reklam Alanı -

- Reklam Alanı -