2016’nın Beklenen 7 Fantastik Filmi

0 7.996

Süper kahramanların birbirine girdiği, sevdiğimiz karakterlerin beyaz perdede boy gösterdiği 2016 yılında önemli fantastik filmler izleyicilerle buluşuyor. Sizler için gelecek aylarda karşımıza çıkacak olan 2016 yılında kaçırmamanız gereken fantastik filmleri hatırlatalım dedik.

Haziran ayı öncesinde Batman v Superman: Adaletin Şafağı, Avcı: Kış Savaşı, Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı, X-Men: Apocalypse, Alice Harikalar Diyarında 2: Aynanın İçinden gibi gişe canavarı fantastik filmleri izleme fırsatı bulduk. Gelecek aylarda da kaçırmamanız gereken birbirinden önemli fantastik filmler vizyona girecek. 3 Haziran’da fantastik dünyanın kapılarını bizler için aralayacak olan Warcraft‘ın şerefine, 2016 yılında vizyona girecek olan fantastik filmlerini hatırlayalım dedik.

Warcraft

Warcraft

Vizyon tarihi: 3 Haziran

Haziran ayının ilk haftasında vizyona girecek olan Warcraft, oyun tutkunlarının yakından tanıdığı World of Warcraft oyunundan beyaz perdeye adapte ediliyor. Duncan Jones’un yönetmen koltuğunda oturduğu film, insanlar ve orkların karşı karşıya gelmesini konu alıyor. Karşı karşıya gelen iki ırk ailelerini ve halklarını koruyup ülkelerinin kaderini belirlemek için savaşıyor. Filmde Travis Fimmel, Clancy Brown, Robert Kazinsky gibi isimler yer alıyor.

Cevap bırakın