En İyi Fitness ve Vücut Geliştirme Motivasyon Filmleri

0 23.691

Vücut geliştirme, fitness ve herhangi bir spor dalıyla ilgilenen kişilerin, en fazla ihtiyaç duyduğu etkenlerin başında gelir motivasyon. Motivasyon ve süreklilik ne kadar üst düzeyde olursa başarı da kaçınılmaz olur. Spor dünyasında kendini kanıtlayan ve adını kitlelere duyuran insanların hayatları kitaplara ya da sinema dünyasına konuk olmuştur.

Arnold Schwarzenegger, Dwayne Johnson, Michael Jai White gibi sinema dünyasının dev kaslı aktörlerinin hayranıysanız yada Bruce Lee, Scot Adkins, Brad Pitt gibi fit vücuda ulaşmak istiyorsanız sizi harekete geçirecek şeylere ihtiyacınız var. Bunlardan biri de sizi motive edecek ve harekete geçirecek film izlemek.

Sinema dünyasında motivasyonu arttırıcı bir çok film var, biz de sizler için motivasyonunuzu yükseltecek fitness motivasyon filmlerini bir araya getirdik.

Pain & Gain (2013)

zor kazanç filmi izle

Dwayne Johnson, Mark Wahlberg ve Anthony Mackie tarafından başrolü üstlenilen film son dönemin en iyi spor motivasyon filmleri arasında yer almaktadır. Yönetmen koltuğunda Michael Bay’in oturduğu Türkiye’de Zor Kazanç ismiyle vizyona giren film yaşanmış gerçek bir hikayeyi işliyor. Her şeyin daha fazlasını isteyen üç vücut geliştirmecinin hayallerinde olan hayatı yaşamak adına suça bulaşmasını ve işlerin kötü gitmesine odaklanıyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın