Sonbahar Aylarında İzlenilesi 10 Film Tavsiyesi!

0 2.741

Kavurucu sıcakları yavaş yavaş arkamızda bırakacağımız günlere doğru ilerlerken, uçuşan sarı yaprakların mevsimi kendini göstermeye başlıyor. Sizler için sonbahar aylarında izlenebilecek filmleri derledik…

Sonbahar döneminde vizyona girmiş bir çok yapım bu dönemin bir özelliğini kendisine almış ve beyaz perdeye yansıtmıştır. Sıcak günleri yavaş yavaş ardımızda bırakacağımız aylarda, biraz daha sıcak iç ısıtan filmlere ihtiyacımız olacak gibi görünüyor.

İzlemeye Değer En İyi Sonbahar Filmleri

Sararan yapraklı, hafif esintili ve biraz da kasvetli aylarda izlenebilecek, sonbaharın tüm güzelliklerini arka planına alan birbirinden önemli filmler izleyiciyle buluştu buluşmaya da devam edecek. Sizler için sonbaharı arka planına alan 10 sonbahar temalı filmleri bir araya getirdik.

Kasımda Aşk Başkadır (2001)

Aksiyon filmlerinin usta ismi Keanu Reeves ve şimdilerde Mad Max: Fury Road’da izlediğimiz Charlize Theron, 2001 yılında vizyona giren Kasımda Aşk Başkadır filminin başrollerinde! Herman Raucher tarafından kaleme alınan bir hikayeyi beyaz perdeye uyarlayan film sinema eleştirmenlerinden kötü not alsa da romantizmini hissedebileceğiniz bir film.

Ölü Ozanlar Derneği (1989)

Film Hakkında: 50’lerin Welton Akademisi, ciddi, disiplinli ve akademik çevrelerde
saygınlığı yüksek olan bir okuldur. Okul yönetiminin muhafazakar ve
ortodoks tavırları okulu öğrenciler için sıkıcı ve bunaltıcı bir hale
getirmektedir. Fakat yeni ingilizce öğretmeni John Keating’in okula
atanmasıyla çok şey değişecektir.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın