23 Kişiliğe Sahip Adamın Gerilim Dolu Hikayesi: Split (Parçalanmış)

0 3.938

Korku türünün tanınmış yönetmenlerinden olan M.Night Shyamalan’ın kamera arkasına geçtiği Split filminin yeni fragmanı yayınlandı.

Sinema dünyasında yapımcı, yazar ve yönetmen kimlikleriyle tanınan M. Night Shyamalan, kamera arkasına geçtiği Altıncı His (The Sixth Sense), Ölümsüz (Unbreakable) ve İşaretler (Sings) gibi yapımlarla korku türünün dikkat çeken yönetmeni olmuştu. Çektiği Son Hava Bükücü ve Dünya Yeni Bir Başlangıç ile ustalaştığı türün dışına çıkan ve başarı sağlayamayan yönetmen korku ve gerilim türüne yeni bir soluk kazandıracak filmle geliyor. Film, bedeninde 23 farklı kişilikle yaşayan Kevin’ın kaçırdığı üç genç kadının hayatta kalma mücadelesine odaklanıyor.

split izle hd

Split (Parçalanmış) Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Türüne az rastlanan bir konuya parmak basarak dikkatleri üzerine çeken Split, ülkemiz sinema salonlarında Parçalanmış ismiyle 17 Şubat 2017 tarihinde vizyona girecek. X-Men film serisinin genç Charles Xavier’ını canlandıran James McAvoy‘un başrolde yer aldığı yapımda Anya Taylor-Joy, Haley Lu Richardson, Before We Go filminden tanıyabileceğimiz Maria Breyman, Betty Buckley ve Kim Director gibi isimler yer alırken senaryo da M. Night Shyamalan‘ın kaleminden çıkıyor.

Parçalanmış filmi izle

Parçalanmış (Split) Filminin Konusu

M.Night Shyamalan’ın kendisini zirveye çıkaracağı “Şimdiye kadar vizyona giren filmler arasında en farklı film” olarak adlandırabileceğimiz Split, bedeninde 23 farklı kişiliği barındıran Kevin’ın kaçırdığı üç genç kadının hayatta kalma mücadelesine odaklanıyor. James McAvoy filmde Kevin karakterini canlandırırken Dr. Fletcher’a Betty Buckley hayat veriyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın