Aksiyon Dolu Mechanic: Resurrection’dan İlk Fragman

0 1.385

Aksiyon yapımlarının aranan ismi Jason Statham, 2011 yılında başrolünde yer aldığı The Mechanic filminin devamında karşımıza çıkıyor. Vizyona girmeye hazırlanan filmin ilk fragmanı yayınlandı.

Şu sıralar Hızlı ve Öfkeli 8’in çekimleriyle haşır neşir olan, Taşıyıcı (Transporter) ve Tetikçi (Crank) serisi ile gönüllerde taht kuran  Jason Statham, Arthur Bishop karakterini yeniden canlandırdığı Mechanic: Resurrection filmiyle geri dönüyor. Bu yazın heyecanla beklenen filmleri arasında yer alan Mechanic 2‘nin ilk resmi fragmanı yayınlandı.

Mechanic: Resurrection Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı

Yayınlanan ilk resmi fragmanı ile izleyiciye kesintisiz aksiyon vadeden Mechanic: Resurrection filminde Jason Statham ve Jessica Alba başrolleri üstleniyor. Aşık olduğu kişiye kavuşmak için neredeyse imkansız gibi görünen üç cinayeti işlemesi gereken bir kiralık katilin hikayesini perdeye taşıyan filmde ayrıca; Tommy Lee Jones, Michelle Yeoh, Natalie Burn, Sam Hazeldine gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Dennis Gansel oturuyor.

en iyi aksiyon filmleri

Mechanic: Resurrection Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

1972 yılında vizyona giren filmin yeniden çevrimi olan 2011 yapımı The Mechanic‘in devam projesi Mechanic Resurrection, 26 Ağustos 2016 tarihinde ülkemiz sinema salonlarındaki yerini alacak. Aksiyon dolu suç hikayesinin işlenileceği filmde, dünyanın sayılı kiralık katillerinden olan Arthur Bishop karanlık geçmişini bir kenara bırakıp temiz bir sayfa açmıştır. Ancak bir sürenin sonra geçmişiyle bağlantılı olduğu düşünülen bir örgüt, Bishop’ın sevgilisini kaçırır. Kız arkadaşına karşılık kendisine yapılması için suikast emirleri verilen Bishop, hem kız arkadaşını kurtarmak hem de verilen görevleri başarmak zorundadır.

Cevap bırakın