Alice’in Son Savaşı Resident Evil: Son Bölüm’den Türkçe Fragman

0 1.279

Oyundan beyaz perdeye adapte edilen yapımlar arasında uzun soluklu olanı Resident Evil kapanış filmiyle izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Gelecek yılın beklenen filmleri arasında yer alan Resident Evil: The Final Chapter ülkemizdeki ismiyle Resident Evil: Son Bölüm, 2002 senesinde küçük bütçe ile yola çıkan film serisinin altıncısı olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. 102 milyon dolarlık hasılatla gelecek filmlerin kapılarını aralayan uyarlama bizlere Milla Jovovich’in hayat verdiği ikonik karakter Alice’i kazandırdı. Serinin kapanış filminde Alice son kez canavalar ordusuna karşı savaşacak.

Resident Evil 6 Filminden Türkçe Altyazılı Fragman Yayınlandı

Paul W.S. Anderson‘ın kamera arkasına geçtiği kapanış filminde Milla Jovovich‘in yanı sıra Ali Larter, Ruby Rose, Iain Glen, Shawn Robert, Lee Joon-Gi gibi isimler yer alıyor. Ana teması ‘Eve geri dönüş’ olan Resident Evil: Son Bölüm 3 Şubat 2017 tarihinde Warner Bros. dağıtımıyla sinema salonlarındaki yerini alacak.

resident evil final chapter

Alice’in En Zorlu Macerası Resident Evil: The Final Chapter

Serinin beşinci filmi olan Ölümcül Deney 5: İntikam (Resident Evil: Retribution)’da yaşanan olayların ardından Alice, Wesker’in ihanetini çabuk unutmuş insanlık için son kez çabalamaya karar vermiştir. Ölmeyen ordularla savaşan insanlar Alice ile birlikte kabusun başladığı yere, Racoon City’e geri dönmek zorunda kalırlar. Kısıtlı bir zamanı olan Alice, eski dostları ve umulmadık bir müttefik ile güçlerini birleştirip, yaratıklara savaş açacaklardır. İnsanüstü yeteneklerini kaybetme ve Umbrella’nın saldırıları arasında Alice en zorlu macerasını yaşayacaktır.

Cevap bırakın